Gillian Anderson zrezygnowała z noszenia biustonosza. "Nie obchodzi mnie, czy moje piersi dosięgną pępka". Podała powód

Gillian Anderson zorganizowała ostatnio na swoim profilu instagramowym live z obserwatorami. W jego trakcie wprost przyznała, że przestała chodzić w biustonoszu.

Gillian Anderson to gwiazda, która sukces osiągnęła dzięki roli agentki Scully w produkcji "Z Archiwum X". W ostatnich latach można ją było również oglądać w serialach "The Crown" oraz "Sex Education". Aktorka skomentowała nawet kwestię braku edukacji seksualnej w Polsce. Ostatnie słowa gwiazdy z jej instagramowego live’a również zdobywają rozgłos w mediach.

Zobacz wideo

Gillian Anderson przestała chodzić w biustonoszu. Podała powód

Podczas trwającego ponad pół godziny wirtualnego spotkania z fanami Anderson miała okazję odpowiedzieć na ich pytania. Jedno z nich dotyczyło stroju, jaki aktorka lubi nosić podczas trwającej pandemii. Wyjaśniła wtedy, że są to czarne dresy i bluza, czyli ubranie, w którym chodziła jeszcze przed ogłoszeniem lockdownu. Zdradziła również, że odpuściła całkowicie zakładanie biustonosza. Powód okazał się prozaiczny i wiele kobiet zapewne zgodzi się z nią.

Rozleniwiłam się i nie noszę już biustonosza. Nie mogę. (…) Nie obchodzi mnie, czy moje piersi dosięgną pępka. Nie chodzę w biustonoszu. To jest cholernie niewygodne - usłyszeliśmy z jej ust.

Anderson zdecydowała się zapisać całość na Instagramie, dzięki czemu można było zobaczyć komentarze, które pojawiły się pod wideo. Internauci dziękowali przede wszystkim gwieździe za to, że zdecydowała się im poświęcić czas. Nie zabrakło też głosów kobiet, które były wdzięczne za jej słowa na temat tej części garderoby. Niektóre z nich również odpuściły zakładanie biustonosza, przez co spotykały się z pogardliwymi słowa na swój temat.

Świadomość, że Gillian Anderson również nie zakłada już biustonosza, jest dla mnie najprzyjemniejszą informacją - wybrzmiało pod postem.

Inna z osób napisała, że skoro taka gwiazda jak Anderson, mająca dwa Złote Globy i Emmy, sprzeciwia się biustonoszom, czemu ktokolwiek inny miałby się z tym nie zgodzić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.