Waleria z "Love Island" walczy z kompleksami. Planuje operację plastyczną. "Trochę się boję"

Waleria z programu "Love Island" udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że chciałaby zmienić jedną rzecz w wyglądzie. Celebrytka walczy z kompleksami i zamierza się poddać inwazyjnej operacji plastycznej.

Waleria Szewczyk w trzecim sezonie programu "Love Island" dotarła aż do finału, gdzie razem z Piotrem zajęła drugie miejsce. Po opuszczeniu wyspy, para mimo spekulacji fanów o rozstaniu, kontynuuje związek na odległość. Teraz uczestniczka udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że zamierza poddać się operacji plastycznej. Chce zmienić jedną rzecz. 

Waleria z "Love Island" podda się operacji plastycznej 

Waleria w programie uchodziła za jedną z najładniejszych uczestniczek. Chętnie eksperymentuje z włosami, jednak teraz postanowiła poddać się drastycznej metamorfozie. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że każdy z nas ma kompleksy i na swój sposób z nimi walczy. Nie inaczej sytuacja wygląda u niej. Jedna rzecz w wyglądzie bardzo jej przeszkadza i nie jest w stanie tego zaakceptować.

Wiadomo, każdy ma swoje kompleksy i jest to jak najbardziej normalne. Ale trzeba akceptować siebie i to, jakim się jest. Wiadomo, można dążyć do zmian, jak się ma super kompleksy albo uprawiać sport, jeżeli ktoś ma na to ochotę. Ale nie porównywać się do innych. Każde ciało jest piękne - zaczęła.

Z uwagi na sporych rozmiarów biust Waleria podjęła decyzję, że chce go zmniejszyć za pomocą operacji. 

Myślę o tym, aby zrobić operację pomniejszenia biustu. Teraz się zdecydowałam, że chcę to zrobić. Trochę się tego boję, bo jest to operacja inwazyjna. Wiem, że będę się lepiej czuła z mniejszym biustem, więc czemu nie. Mam teraz miseczkę E i F - wyznała.

Waleria jest bardzo szczupłą osobą, a duży biust z pewnością przeszkadza jej w aktywności fizycznej i może prowadzić również do problemów z kręgosłupem. Uczestniczka nie ukrywa, że boi się operacji, jednak już zdecydowała, że chce ją wykonać. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA