Sylwia Bomba komentuje rozstanie z partnerem. Wyjawiła, co ją do tego skłoniło: Walczyłam o tę miłość do końca

Sylwia Bomba na początku lipca poinformowała fanów, że rozstała się z partnerem Jackiem. Udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, co ją skłoniło do takiej decyzji.

Sylwia Bomba zaskarbiła sobie sympatię fanów występując w programie "Gogglebox". Na Instagramie poinformowała, że odeszła od swojego partnera, z którym wspólnie wychowywała córkę Antosię. Udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, co skłoniło ją do zakończenia związku. 

Zobacz wideo Za jakie komentarze blokuje Sylwia Bomba w swoich social mediach? Odpowiedź w Plotkersach

Sylwia Bomba mówi na temat rozstania

W życiu Sylwii Bomby nastało wiele zmian. Nie tylko rozstała się z wieloletnim partnerem, ale będzie miała okazję wystąpić w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", która startuje już jesienią. Sylwia, gdy poinformowała o rozstaniu z Jackiem, przyznała, że nie chce poruszać tego temu z szacunku dla byłego partnera i córki. W rozmowie z "Party" otworzyła się jednak i wyznała, co ją skłoniło do podjęcia takiej decyzji. Przyznała, że walczyła o miłość, jednak między nimi pojawiły się problemy, których nie byli w stanie zażegnać. Teraz rozpoczyna nowy etap w życiu. Wyprowadziła się od partnera i wynajęła własne mieszkanie, w którym przebywa z córką. 

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa - powiedziała.

Celebrytka dodała, że zakończenie związku nie wpływa na relację jej partnera z córką. Nie ukrywała, że Jacek jest świetnym ojcem dla Antosi. 

Jacek jest dla Tosi najlepszym tatą i oboje dołożymy starań, by ich kontakty się nie zmieniły - przyznała Sylwia.

Sylwia wyraziła nadzieję, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" pomoże jej w uporaniu się z przeszłością. Aktualnie przebywa na wakacjach z córką we Włoszech, ale nie może doczekać się rozpoczęcia treningów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.