Baby Spice wzięła ślub! Emma Bunton ze swoim obecnym mężem jest już 20 lat. Co za suknia

Po dwudziestu latach Emma Bunton oraz Jade Jones postanowili sformalizować swój związek. Była spicetka dodała na swoim Instagramie zdjęcia z uroczystości. Jak wyglądała Baby Spice w dniu ślubu?

Emma Bunton jest z Jadem Jonsem od 1998 roku i wielu zaskoczyła decyzja o ślubie po tylu latach. Baby Spice pochwaliła się fotografią z ceremonii w portalach społecznościowych. Uwagę internautów przykuła kreacja ślubna byłej spicetki.

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one

Emma Bunton wzięła ślub. Gwiazdy gratulują byłej spicetce

Emma Bunton w ten szczególny dzień postawiła na dziewczęcą stylizację. Kobieta wybrała krótką suknię ślubną z długim białym trenem, a jej głowę zdobił wianek. Świeżo poślubiony mąż również prezentował się nieco nonszalancko. Jade założył białe spodnie, granatowy t-shirt oraz kraciastą marynarkę.

Mr and Mrs Jones! – napisała Emma pod zdjęciem.

Pod postem pojawiły się gratulacje od fanów Baby Spice oraz znajomych Emmy. Życzenia m.in. złożyła Ola Jordan i koleżanka Bunton z legendarnego zespołu, Victoria Beckham.

Gratulacje! Kocham was oboje - napisała Posh Spice.

Emma Bunton i Jade Jones są ze sobą ponad 20 lat

Emma Bunton i Jade Jones nie są parą z krótkim stażem i zapewne wiele przeżyli będąc w związku. Z powodzeniem, przez te długie lata, udało im się stworzyć rodzinę. Są rodzicami dwóch synów, a nie tak dawno planowali również trzecie dziecko. Niestety, 45-letnia artystka przyznała, że na ciążę jest już dla niej za późno.

 

O ślubie pary spekulowano już od lat dziewięćdziesiątych. Piosenkarka jednak wielokrotnie podkreślała, że nie potrzebuje formalizowania związku, a uroczystość nie jest niezbędna i jest dla niej jedynie symboliczną ceremonią.

O naszych zaręczynach donoszono już około 20 razy, ale my nie potrzebujemy wesela, żeby uzasadnić swój związek. Jeżeli kiedykolwiek zdecydujemy się na małżeństwo, na pewno nie pobierzemy się w tajemnicy. Moja rodzina byłaby załamana - przyznała w wywiadzie dla Closer.
Więcej o: