Joanna Moro na rodzinnych wakacjach. Pokazała, jak z mężem i dziećmi spędzają czas

Joanna Moro wypoczywa właśnie z mężem i dziećmi nad morzem. Aktorka pochwaliła się internautom, jak spędzają wolny czas, pokazała również kilka fotografii "z życia wziętych".

W kolejnym wpisie na Instagramie Joanna Moro podkreśliła, że nie chce karmić internautów wyidealizowanym obrazami "codzienności". W ramach potwierdzenia tych słów opublikowała na profilu kilka klatek "z życia wziętych", wśród których znalazła się między innymi fotografia, na której ujrzeć możemy aktorkę owiniętą ręcznikiem, wyjmującą naczynia ze zmywarki, a także rodzinne selfie z wakacji.

Gwiazd Dzieciom 2021. Narożna, Paulla, RichardsonElegancka Richardson, stylowa Paulla i fioletowa Narożna na pokazie dla dzieci

Joanna Moro na rodzinych wakacjach. Pokazała, jak z mężem i dziećmi spędzają czas

Joanna Moro wybrała się z rodziną nad morze. Swój wyjazd sukcesywnie relacjonuje na Instagramie, gdzie zobaczyć możemy między innymi, jak wraz z dziećmi i mężem zwiedza okolicę i spaceruje miejskim deptakiem. Na profilu aktorki pojawiło się również selfie, wykonane przy wejściu na plażę.

 

Zainteresowanie fanów wzbudził również poprzedni post Joanny Moro, na którym ujrzeć możemy kilka momentów "z życia wziętych". Fotografie najprawdopodobniej powstały w wynajmowanym przez rodzinę na czas wypoczynku apartamencie. We wpisie, aktorka wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się opublikować akurat te zdjęcia.

W tv, reklamach, social mediach jest dużo przekolorowanych, wręcz wymarzonych, perfekcyjnych ludzi, rodzin, rozwiązań. Ale to nie jest prawdziwe życie. Dlatego na swoim prywatnym koncie pokazuję uroki rodzicielstwa, ale też trudności, wyrzeczenia i rozgardiasz, który się tworzy, mając rodzinę - przyznała. 
 

Joanna MoroJoanna Moro morsuje nago. Fani: Nie wyobrażam sobie takich zdjęć mojej mamy

Wśród zdjęć znalazło się również to, na którym uchwycono Joannę Moro i jej małą córkę na tle stylowej kuchni. Pomieszczenie utrzymane jest w nowoczesnym stylu, choć klasycznego wystroju bez wątpienia dodają mu ściany wytapetowane kwiatowym wzorem. Na kolejnym zdjęciu zobaczyć możemy, jak zmęczona Joanna Moro karmi piersią najmłodsze z dzieci. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Moro pozuje nago z córką. Internauci są bezlitośni: Jak można występować z dzieckiem w ten sposób

Więcej o: