Julia Wieniawa baluje na "babskim wieczorze" z byłą Antoniego Królikowskiego. To znana piosenkarka

Nie jest tajemnicą, że swego czasu relacja Julii Wieniawy i Katarzyny Sawczuk pozostawiała wiele do życzenia. Przyjaciółki nigdy nie zdradziły powodu swojego konfilku, jednak wygląda na to, że na ten moment został on definitywnie zażegnany.

Julia Wieniawa ma już za sobą kilka nieudanych związków, lecz w końcu udało jej się odnaleźć miłość w ramionach Nikodema Rozbickiego. Para jest razem bardzo szczęśliwa, a aktorka zdaje się - na dobre zapomniała o dawnej relacji łączącej ją z Antonim Królikowskim. Wygląda również na to, że dotychczasowe waśnie między nią, a inną byłą partnerką aktora zostały zażegnane. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa zadała zagadkę modowo-kinową. Wy też odgadliście, jaki to film?

Zobacz wideo Julia Wieniawa przyznaje się do błędu w sprawie swojej kolekcji

Julia Wieniawa przyjaźni się z byłą Antoniego Królikowskiego. To znana piosenkarka

Chociaż dotychczas nie było pewności co do tego, czy Julia Wieniawa i Katarzyna Sawczuk oficjalnie zakopały topór wojenny, wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stało. Aktorka aktualnie promuje najnowszą kolekcję swojej sportowej odzieży. Z tej okazji zorganizowała spotkanie z innymi koleżankami z branży, które zrelacjonowała na Instagramie.

Julię Wieniawę odwiedziły między innymi Marta Wierzbicka, Margaret oraz właśnie Katarzyna Sawczuk. Kiedy więc doszło do zażegnania konfliktu? Portal Pomponik.pl podaje, że Julia Wieniawa w jednej z rozmów przyznała, że nie zamierza wchodzić w szczegóły tego, co wydarzyło się pomiędzy nią a Katarzyną Sawczuk. Aktorka zapewniła też, że powodem ich skłócenia paradoksalnie nie był wcale Antoni Królikowski. 

Nikt nie wie, co się wydarzyło w naszym życiu i nigdy się nie dowie, bo to są nasze prywatne sprawy. Ja też zaczęłam z nim być po długim czasie, odkąd oni nie byli już razem. To w ogóle nie miało nic wspólnego. Natomiast fajne jest to, że się obie wspieramy - podaje portal Pomponik.pl.

Julia Wieniawa i Blanka Lipińska zakopały topór wojennyWieniawa i Lipińska pogodziły się? Julia nie pozostawia złudzeń

Okazało się, że Julia Wieniawa i Katarzyna Sawczuk znają się już od wielu lat, jednak pewna sytuacja sprawiła, że ich przyjaźń na pewien czas zawisła na włosku. 

Więcej o: