Natasza Urbańska zdradziła, jak dogaduje się z pasierbem. Syn Józefowicza jest od niej młodszy o 15 lat

Natasza Urbańska rzadko mówi o swojej rodzinie. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jak dogaduje się z synem Janusza Józefowicza z pierwszego małżeństwa.

Natasza Urbańska była gościnią studia "Dzień Dobry TVN". Wokalistka opowiedziała o swojej nowej piosence "Instynkt" oraz o teledysku, który uzupełnia utwór. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak pytały gwiazdę jednak nie tylko o jej zawodowe osiągnięcia, ale też o życie rodzinne, m.in. o to, jak układają się jej relacje z pasierbem, Jakubem Józefowiczem.

Zobacz wideo Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska każdą wolną chwilę spędzają w Emilinie. "Mamy tu wszystko, co potrzebne do życia"

Natasza Urbańska o współpracy z pasierbem

Natasza Urbańska zdradziła, że teledysk do utworu "Instynkt" nagrywała w Dubaju. W stworzeniu produkcji pomógł jej pasierb. Jakub Józefowicz jest absolwentem Warszawskiej Szkoły Filmowej i jest kompozytorem muzyki filmowej. Oprócz tego zajmuje się reżyserią i montażem. Na swoim koncie ma kilka ról filmowych, m.in. w takich produkcjach, jak: "Planeta Singli 3" czy "Gierek". 

Urbańska w rozmowie z Drzyzgą i Woźniak-Starak przyznała, że o 15 lat młodszy pasierb wyreżyserował teledysk tak, jak sobie to wymarzyła. Nie szczędziła więc komplementów pod adresem 28-latka. 

Mega zdolny wokalista, muzyk, aktor, reżyser, montażysta. Mój pasierb, świetny chłopak. Niesamowity talent i jestem mu bardzo wdzięczna za te obrazki, za to, jak to ujął. Dokładnie tak, jak chciałam - przyznała. 

Na tym jednak nie koniec. Urbańska zapytana o to, jak układają się jej relacje z pasierbem, przyznała, że bardzo się lubią i spędzają ze sobą mnóstwo czasu. 

Świetnie się dogadujemy, dobra jest energia. Oprócz tego, że spotykamy się często i dużo razem podróżujemy prywatnie, to również zawodowo - usłyszeli widzowie śniadaniówki. 

Wokalistka nie wspomniała jednak o pasierbicy, 38-letniej Kamili Józefowicz, która także zajmuje się reżyserią filmową. Przypomnijmy, że Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w grudniu 2008 roku doczekali się córki Kaliny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.