Królowa Elżbieta II wysłała do Meghan Markle błagalną prośbę. Ma ją przekazać książę Harry. I tak jest na niego wściekła

Królowa Elżbieta II spotkała się z księciem Harrym. Monarchini poprosiła, aby przekazał swojej żonie wiadomość, że ta pragnie zobaczyć prawnuki.

Pod koniec zeszłego tygodnia ogłoszono, że książę Harry ma wrócić we wrześniu do Wielkiej Brytanii. Spekulowano, że możliwe, że tym razem odwiedzi ojczyznę z Meghan Markle i dziećmi. Zagraniczny tabloid donosi, że podróż Sussexów jest wynikiem prośby królowej. Elżbieta II porozmawiała z Harrym, kiedy ten przyjechał na odsłonięcie pomnika księżnej Diany. Poprosiła o widzenie z prawnukami.

Zobacz wideo

Elżbieta II błaga Meghan o możliwość zobaczenia prawnuków

Elżbieta II i książę Harry spotkali się podczas jego ostatniej wizyty w Wielkiem Brytanii. Zagraniczna prasa donosi, o czym rozmawiali. Królowa podobno powiedziała wnukowi, że wraz z żoną upokarzają rodzinę królewską.

To nie była tylko przyjazna wizyta, mimo że wszyscy starali się, aby tak było. Jej Wysokość powiedziała Harry’emu bez wahania, że on i Meghan upokarzają rodzinę, ale także siebie samych, nieustannie wypowiadając się na temat monarchii, a następnie wykonując dziwaczne sztuczki, takie jak nazywanie ich nowo narodzonej córeczki jej imieniem.

Elżbieta II nie ukrywa, że ma żal do wnuka.

Królowa jest, co zrozumiałe, wściekła, ale nie może też znieść Harry’ego, który wprawie siebie w zakłopotanie, rzucając obelgi z drugiego końca świata do instytucji, która dała mu wszelkie przywileje, o których większość mogłaby tylko marzyć.

Według tabloidu monarchini poprosiła, aby następnym razem Harry pojawił się w Londynie razem z żoną.

Minęło sporo czasu, odkąd Meghan i Harry rozmawiali z nią osobiście, a ona jest zmęczona wszystkimi nieporozumieniami. Ale co może nawet ważniejsze, chce spędzić czas ze swoim prawnukiem i poznać prawnuczkę, która została nazwana na jej cześć. Królowa doskonale zdaje sobie sprawę, że w jej wieku szanse na nawiązanie więzi z nowszymi członkami rodziny - zwłaszcza tymi urodzonymi za granicą, są ograniczone. Szczególnie bardzo zależy jej na poznaniu Lilibet.

Monarchini miała także poprosić Harry'ego o przekazanie Meghan wzruszającej wiadomości, w której prosi o możliwość zobaczenia prawnuków.

Pozwólcie mi zobaczyć Lili i Archiego.

Z niecierpliwością czekamy na informacje, czy Meghan Markle zdecyduje się polecieć do Anglii. 

Więcej o: