Partner Klaudii El Dursi przeszedł niezwykłą metamorfozę. Ciężko go rozpoznać. "Ile piękna na tym zdjęciu!"

Partner Klaudii El Dursi przez ostatni rok zmienił się nie do poznania. Jacek Leszczyński schudł i zmienił styl ubierania się. Jak wygląda teraz?

Klaudia El Dursi od wielu lat związana jest z Jackiem Leszczyńskim. Para nie sformalizowała dotąd swojego związku, ale wychowuje wspólnie dwoje dzieci - 11-letniego Dawida i sześcioletniego Jana. Niedawno na instagramowym profilu Klaudii, pojawiły się wspólne zdjęcia pary.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciała oddać krew jak ozdrowieniec. "Nie kwalifikuję się"

Jacek Leszczyński schudł i zmienił styl

Na fotografii Jacek Leszczyński prezentuje się całkowicie inaczej niż rok temu. Mężczyzna schudł i wyrzeźbił swoje ciało. Zmienił również fryzurę oraz sposób ubierania się. Do zdjęcia ze swoją wybranką zapozował w czarnych spodniach oraz czarnej koszuli. Klaudia na wieczór z ukochanym również wybrała stylizację w ciemnych barwach. Internauci w komentarzach zachwycali się atrakcyjną parą.

W punkt idealnie dopasowani.
Wyglądacie zjawiskowo.
Ile piękna na tym zdjęciu!
Jesteś piękna, ale twój partner też jest mega przystojny - czytamy pod postem.
 

Klaudia El Dursi weźmie ślub ze swoim wieloletnim partnerem?

Choć Klaudia i Jacek nie są oficjalnie małżeństwem, to nie wykluczają sformalizowania związku w przyszłości. Prowadząca "Hotelu Paradise" wyznała niedawno w rozmowie z portalem Party, że coraz częściej rozważa taką możliwość, a zniechęcają ją głównie kwestie organizacyjne.

Kiedyś wzbraniałam się przed ślubem. Zawsze jestem w niedoczasie i nie wyobrażałam sobie, jak i kiedy miałabym tę uroczystość zorganizować. Dziś myślę, że warto go wziąć. Nawet dla dzieci, dla których jesteśmy wzorem, żeby pokazać im, że małżeństwo jest czymś dobrym i fajnym - zdradziła Klaudia w rozmowie z portalem.

Jak wam się podoba metamorfoza partnera Klaudii El Dursi?

Więcej o: