"Love Island". Caroline Juchniewicz pozuje bez makijażu. Mateusz nie mógł powstrzymać się od komentarza

Caroline Juchniewicz na swoim Instagramie dodała zdjęcie bez makijażu. Piękna laureatka trzeciej edycji programu "Love Island, w wersji saute wygląda równie oszałamiająco. Pod postem posypały się zachwyty nad świeżym wyglądem Caroline. Zdjęcie skomentował również chłopak dziewczyny, Mateusz.

Caroline Juchniewicz wraz z Mateuszem Zacharczukiem wygrała trzecią edycję programu "Love Island". Para przetrwała również poza programem i teraz zakochani korzystają z popularności, którą zdobyli przy okazji udziału w randkowym show. Juchniewicz nie stroni od publikowania w mediach społecznościowych zdjęć z wybrankiem i innych kadrów ze swojego życia. Tym razem pokazała się bez makijażu.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

Caroline Juchniewicz w naturalnej wersji. Ale cera!

Na Instagramie Caroline zgromadziła już ponad 200 tysięcy obserwatorów. Ponadto, miesiąc temu zaczęła tworzyć swój kanał na YouTube, który gromadzi coraz więcej widzów.

W ostatnim wpisie na Instagramie, Juchniewicz postanowiła pokazać swoje naturalne oblicze. Dziewczyna opublikowała zdjęcie, do którego pozowała bez makijażu. Trzeba przyznać, że wygląd jej cery robi wrażenie!

No make up. Zrobiłam fajną maskę na twarz i moją rutynę pielęgnacyjną. Czasami jest potrzebne dać swojej skórze przerwę od makijażu - napisała Caroline.
 

We wpisie zapytała również internautów, czy mają ochotę poznać jej przepis na piękną i nieskazitelną skórę twarzy.

Czy chcielibyście zobaczyć film na temat rutynowej pielęgnacji skóry na YouTube?

Caroline Juchniewicz bez makijażu. Jak zareagowali internauci?

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów, którzy byli żywo zainteresowani pielęgnacyjną rutyną Caroline. Nie zabrakło również zachwytów nad nieziemską urodą Islanderki.

Makijaż totalnie nie jest ci potrzebny.
Bez makijażu bardzo ładnie tak naturalnie.
Naturalna piękność - czytamy na Instagramie.

Zdjęcie postanowił skomentować również parter Caroline, poznany na wyspie miłości Mateusz. Mężczyzna przyznał, że uwielbia widzieć swoją wybrankę w takim wydaniu.

Tak bardzo lubię jak jesteś bez makijażu.

Potwierdzamy!

Więcej o: