Tom Cruise na finale Wimbledonu. Towarzyszyła mu młodsza o 20 lat partnerka. Kim jest Hayley Atwell?

Tom Cruise od rozstania z Katie Holmes w 2012 roku nie był w żadnym dłuższym związku. Pojawienie się u jego boku aktorki Hayley Atwell to dla jego fanów duża niespodzianka. Czy to jego nowa miłość?

Tom Cruise pojawił się w niedzielę na finale Wimbledonu w towarzystwie Hayley Atwell. Tego samego dnia kibicował też reprezentacji Anglii podczas finału Euro 2020. Jednak nas najbardziej interesuje to, kim jest jego towarzyszka.

Zobacz wideo "Mission: Impossible" - spełnione marzenie Toma Cruise'a, które nie wszystkim się podoba [Popkultura Extra]

Adam HarisonWtargnął na boisko podczas finału Euro 2020. Kim jest Adam Harison? To celebryta

Hayley Atwell - nowa dziewczyna Toma Cruise'a

Hayley Atwell to brytyjska aktorka. Jest o 20 lat młodsza od Toma Cruise'a. Poznała go w ubiegłym roku na planie filmu "Mission: Impossible 7". Według brytyjskich mediów między aktorami od razu zaiskrzyło. Gdy pracowali nad nową odsłoną "Mission: Impossible", zrobiono im wspólne zdjęcia w Rzymie i Wielkiej Brytanii. Podobno byli wówczas "nierozłączni". W Londynie widziano ich trzymających się za ręce.

Cruise i Atwell wpadli sobie w oko już pierwszego dnia. Lockdown i obostrzenia zbliżyły ich do siebie. Stali się nierozłączni. Spotykają się na planie i po godzinach. Oboje wyglądają na naprawdę szczęśliwych - pisał "The Sun" przed kilkoma miesiącami.

Para jednak nie odniosła się wówczas do sugestii dziennika. Jednak ich pojawienie się razem na finale Wimbledonu rozgrzało od nowa spekulacje.

Hayley Atwell razem z Tomem Cruisem zagra w kolejnych (siódmej i ósmej) częściach popularnych filmów "Mission: Impossible".

Kim jest Hayley Atwell?

Hayley Atwell może pochwalić się sporym dorobkiem aktorskim. Zyskała dużą popularność, wcielając się w rolę Peggy Carter w filmowym uniwersum Marvela. Po raz pierwszy rolę tę zagrała w filmie "Captain America: Pierwsze starcie", a następnie powróciła do niej w produkcjach "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Avengers: Czas Ultrona" i "Ant-Man", krótkometrażówce "Marvel: Agent Carter", a także w serialach "Agenci T.A.R.C.Z.Y." oraz "Agentka Carter".

Hayley Atwell znana jest też polskim widzom z seriali "Black mirror", "Howards End" czy "Filary ziemi". Dostała nominację do Złotego Globu w kategorii "najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym".

Jako aktorka teatralna występuje na scenach londyńskich teatrów, m.in. Duke of York’s Theatre, National Theatre i Royal Shakespeare Company.

Kamil StochKamil Stoch na otwarciu galerii. Zabrał ze sobą Ewę. Piękna, stylowa i skromna

Aktorka nigdy nie była mężatką, jednak media pisały o jej związku ze Stephenem Merchantem, angielskim scenarzystą, reżyserem i komikiem, twórcą serialu "The Office" oraz programu podróżniczego Sky1 "Idiota za granicą".

Więcej o: