Cannes 2021. Bella Hadid ze złotymi płucami. Zachwyciła wszystkich, choć dzień wcześniej zaliczyła wpadkę

Bella Hadid zachwyciła fotoreporterów na czerwonym dywanie w Cannes. Gwiazda jako naszyjnik wybrała ogromne, pozłacane, mosiężne płuca.

Od 6 do 17 lipca trwa 74. Festiwal Filmowy w Cannes. W tym roku święto kina różni się nieco od poprzednich edycji - wydarzenie stawia bowiem na ekologię i odbywa się pomiędzy kolejnymi falami pandemii. Jedną ze zmian jest obowiązek wpłacenia przez każdego uczestnika po 20 euro w ramach planu zmniejszenia śladu węglowego Cannes. W ostatnich dniach gwiazdy chętnie przyjeżdżają na Lazurowe Wybrzeże, aby zaprezentować się na prestiżowym czerwonym dywanie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna laureatka honorowej Złotej Palmy - Jodie Foster, która przybyła na galę wraz z żoną Alexandrą Hedison. Na czerwonym dywanie nie zabrakło także polskich postaci - obecna była na przykład Anja Rubik. Sensację niezwykłą kreacją wzbudziła jednak przede wszystkim Bella Hadid, która zdecydowała się na dość nietypową biżuterię w kształcie płuc.

Małgorzata Rozenek i brat Misha KostrzewskiKostrzewski spytany o siostrę. Rozenek wypomina mu pewne zachowanie do dziś

Bella Hadid na Cannes 2021 założyła... płuca

Bella Hadid założyła naszyjnik w kształcie płuc wykonany z mosiężnych pozłacanych elementów układających się w kanały oskrzelowe. Autor pełnego dramaturgii projektu, Daniel Roseberry z domu mody Schiaparelli, chciał odnieść się do malarstwa iluzjonistycznego, mającego na celu wywołanie złudzenia trójwymiarowości przedmiotu na powierzchni dwuwymiarowej. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że naszyjnik jest także ukłonem w stronę ekologii i ochrony środowiska (płuca przypominają odwrócone drzewo), co wpasowałoby się również w tegoroczne podejście festiwalu do przyrody.

MaffashionMaff potwierdza zaręczyny z Fabijańskim. Zdjęcie piękne, pierścionek jeszcze piękniejszy!

Złocone płuca zasłaniały głęboki dekolt długiej, czarnej sukni. Podobne elementy znajdziemy w całej kolekcji Schiaparelli na zimę na najbliższy sezon.

Bella Hadid na Cannes 2021 zaliczyła także wpadkę

24-latka dzień wcześniej zaliczyła także małą wpadkę - i to na miarę słynnej sceny Marilyn Monroe w "Słomianym wdowcu". Fotoreporterzy uchwycili gwiazdę, kiedy ta znajdowała się w okolicach hotelu Majestic. Modelka miała na sobie zwiewną sukienkę, która pod wpływem wiatru lekko podwinęła się do góry, odsłaniając tym samym jej pośladki. 

Bella HadidBella Hadid fot. East News

Podoba wam się nietypowa kreacja Hadid?

Więcej o: