Anja Rubik w kolejnej odsłonie w Cannes. Makijaż bardzo nietypowy, ale i tak patrzymy na olśniewającą kreację. Boska!

Anja Rubik kolejny raz zachwyca na czerwonym dywanie w Cannes. Pierwsza stylizacja udana, druga równie piękna.

Anja Rubik znów pojawiła się na festiwalu w Cannes. Jej nowa stylizacja dorównuje tej, w której modelka pokazała się na czerwonym dywanie dzień wcześniej. 

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Anja Rubik w kolejnej odsłonie w Cannes. Makijaż bardzo nietypowy, ale i tak patrzymy na olśniewającą kreację

Anja Rubik brylowała na czerwonym dywanie w Cannes 9 lipca. Wówczas zachwyciła odważną kreacją, która nie tylko podkreśliła figurę modelki, ale odsłaniała naprawdę sporo ciała. Do tego gwiazda wybrała nietuzinkową biżuterię. Nic dziwnego, że Rubik pojawiając się na premierze filmu "Bernadetta" w reżyserii Paula Verhoevena, skradła show.

Anja Rubik w CannesFestiwal w Cannes. Anja Rubik przejmuje czerwony dywan. Odważnie

Równie duże wrażenie zrobiła kolejnego dnia festiwalu. Polska modelka była bowiem obecna 10 lipca, na pokazie filmu "De son vivant", który wyreżyserowała Emmanuelle Bercot. Rubik znów postawiła na czarną, długą suknię. Kreacja była idealnie dopasowana, a jej największą ozdobą były czarne pióra. Te znalazły się nie tylko przy dekolcie, ale też wykańczały dół sukni. Całość uzupełniała nietypowa biżuteria - srebrna kolia z ciemnymi akcentami.

Uwagę zwracał także nietypowy makijaż modelki. Rubik tego dnia postawiła na ciemną oprawę oczu i ust. Modelka pomalowała bowiem usta szminką w kolorze dojrzałej śliwki. Całość nie prezentowała się jednak ciężko, ale bardzo kobieco. Trzeba przyznać, że Polka wyglądała spektakularnie. Takiego samego zdania są internauci, którzy w komentarzach pod jednym z ostatnich instagarmowych zdjęć Rubik, nie szczędzili komplementów. 

Piękna. 
Kapitalna stylizacja - zachwycali się. 

Zdjęcie skomentowała także Maffashion.

Cudownie - rozpływała się. 
 

A jak wam podoba się Anja Rubik w takiej odsłonie? 

Więcej o: