Klaudia Halejcio dotknięta pytaniem dziennikarki na temat jej brzucha. Teraz kąśliwie jej odpowiada

Klaudia Halejcio udzieliła wywiadu, jednak była dotknięta nietaktownym pytaniem dziennikarki, dlatego całą sytuację opisała na Instagramie.

Klaudia Halejcio ponad miesiąc temu urodziła córkę Nelę. Aktorka chętnie dzieli się doświadczeniami jako młoda mama. Przez fanów ceniona jest za to, że pokazuje "normalne życie". Jednak również ją zaskakują sytuacje, kiedy wymaga się od niej jako aktorki i celebrytki rzeczy niemożliwych.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio spędza czas z córeczką

Klaudia Halejcio kąśliwie odpowiada dziennikarce

Klaudia Halejcio zrelacjonowała ostatnio wywiad, jakiego udzieliła pewnej dziennikarce. Aktorkę oburzyło pytanie, które dotyczyło sylwetki po ciąży.

Ciekawa sytuacja z wczoraj. Udzielam wywiadu, pani zadaje mi pytanie. Pytanie brzmi: "Pani Klaudio, jak pani psychicznie radzi sobie z tym, że ma pani brzuch, z resztą głośno pani o tym mówi". I ja mówię: "Tak, no tak". No i "Jak pani psychicznie radzi sobie z tym, że inne gwiazdy nie mają brzucha po porodzie, a pani ma" – zacytowała świeżo upieczona mama.

Klaudia Halejcio przyznaje, że pytanie nie tylko było nietaktowne, ale w ogóle nie należało go zadawać kobiecie po porodzie. Samo założenie, że gwiazdy błyskawicznie po porodzie wracają do sylwetki sprzed ciąży, jest sporym nadużyciem.

Myślę sobie – ona naprawdę to powiedziała? Jestem miesiąc po porodzie, co powinnam odpowiedzieć? Naprawdę, gwiazdy nie mają brzucha po porodzie? Ludzie mają? Proszę was, odpowiedzcie mi na to pytanie, jak wygląda brzuch kobiety miesiąc po ciąży, po cesarskim cięciu, bo nie wiem, co odpowiedzieć. W jakim stanie psychicznym powinnam być? Czy powinnam już wylądować w psychiatryku? Załamać się? Co powinnam zrobić? – dopytywała z przekąsem gwiazda.

Aktorka z przekąsem prosi fanów o pomoc, jak można na tak idiotyczne pytanie odpowiedzieć. Na szczęście młoda mama ma dużo dystansu do siebie i całą sprawę skwitowała nagraniem, na którym widać, że siedzi w lokalu, popijając kawę. Za jej plecami kilka kobiet trenuje fitness. Klaudia Halejcio w takiej scenerii nagrała relację z wywiadu i podsumowała:

Wszystko jasne, ja się tutaj opierdzielam, a tam aqua gym jest. A ja co? Kawka, herbatka - powiedziała aktorka.

Klaudia Halejcio wykazała się dużą cierpliwością, skoro zażartowała sobie z tak nietaktownej sugestii dziennikarki.

Więcej o:
Copyright © Agora SA