Księżniczka Charlotte jest duszą towarzystwa, za to książę George jest wycofany. Ekspert tłumaczy ich zachowanie

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate od dawna już przykuwają uwagę mediów. Różnią się jednak charakterami. Źródło jednego z zagranicznych serwisów wie, jaka jest tego przyczyna.

Brytyjska rodzina królewska od dawna interesuje wiele osób z różnych zakątków świata, a wydarzenia takie, jak chociażby królewskie śluby cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej było w przypadku narodzin trojga dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Media zauważyły również, że rodzeństwo mocno się od siebie różni. Chodziło o księcia George'a i księżniczkę Charlotte. 

Zobacz wideo

Dlaczego księżniczka Charlotte jest bardziej towarzyska od księcia George’a

Podczas niektórych publicznych wystąpień księcia Williama i księżnej Kate są obecne ich dzieci. Często to one kradły show swoim zachowaniem. Tak było m.in. wtedy, gdy książę George wraz z ojcem, dziadkiem i prababką - królową Elżbietą II - brał udział w świątecznych przygotowaniach. Z kolei księżniczka Charlotte zaskoczyła, pokazując wszystkim język podczas regat, na których pojawiła się ze swoją matką.

Małgorzata Rozenek pożaliła się na Henia, który w dniu wyjazdu z campingu zaznaczył teren w kamperzeMałgorzata Rozenek zaskoczona o poranku. Pożaliła się, że Henio "zaznaczył teren"

Nie było to jej jedyne niesforne zachowanie, a media szybko zaczęły porównywać ją do najstarszego syna księcia Williama. Chłopiec stara się zachowywać w bardzo wyważony sposób i czasami sprawia nawet wrażenie wycofanego. Według źródła serwisu People przyczyna tego może być bardzo prosta.

George jest bardziej powściągliwy, księżniczka Charlotte natomiast towarzyska. Może dlatego, że jest następcą tronu i pewnego dnia będzie królem - zacytował portal.

Tom Cruise i Nicole KidmanCórka Toma Cruise'a i Nicole Kidman pochwaliła się selfie. To rzadkość

Jego informator porównał również tę dwójkę do księcia Williama i księcia Harry’ego. Starszy z braci od zawsze był tym poważniejszym, z kolei młodszy mógł sobie pozwolić na większą swobodę w zachowaniu. Aktualnie książę George jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu. Przed nim są jego ojciec oraz dziadek, książę Karol

Więcej o: