Florence Pugh o związku z 21 lat starszym Zachem Braffem: Jestem wystarczająco dorosła, żeby wiedzieć, z kim uprawiać seks

Gwiazda wchodzącej w piątek do kin "Czarnej Wdowy" - Florence Pugh - ujawniła, dlaczego decyduje się być w związku ze starszym partnerem, Zachem Braffem. Mimo że nie mieli łatwego startu, tworzą szczęśliwą parę. Aktorka powiedziała kilka gorzkich słów w stronę oceniającyh jej życie miłosne hejterów.

Florence Pugh i Zach Braff od dwóch lat tworzą parę. Aktorka wyjawiła, że nieustannie spotyka się z krytyką, która dotyczy różnicy wieku pomiędzy nią a jej ukochanym. Tych dwoje dzieli 21 lat różnicy, jednak jak udowodnili, wiek nie jest dla nich problemem - w przeciwieństwie do wielu komentujących, dla których tych 21 lat to na tyle dużo, że pozwalają sobie na często okrutne i obrzydliwe komentarze. Aktorka opowiada, jak wpłynęły na nią słowa od hejterów.

Zobacz wideo Przepis na udany związek według Joanny Przetakiewicz. "Jesteśmy z siebie nawzajem dumni"

Florence Pugh broni związku z Zachem Braffem

Aktorka, która zasłynęła z występu w "Małych kobietkach" od dwóch lat zderza się z falą nieprzychylnych komentarzy, które dotyczą jej związku z Zachem Braffem. Mimo że jest dorosłą kobietą, musi tłumaczyć się ze swojego życia i tego, z kim się spotyka. Udzieliła szczerego wywiadu dla "The Sunday Times" i wyjawiła, że nie rozumie, jak obce osoby mogą oceniać jej związek. Dodała, że to jest jej życie i nie ma zamiaru się tłumaczyć.  

To jest dla mnie takie dziwne, że wchodzę na czyjąś stronę i hejtuję tę osobę. To nie jest moja natura iść i znęcać się dla samego znęcania się. To taka dziwna rzecz, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat mediów społecznościowych przyjęliśmy to za normę. Myślę, że denerwuję ludzi, że nie jestem kimś, kogo oczekiwali. Ale to moje życie i nie robię niczego, by zadowolić innych lub uczynić z tego lepszy nagłówek lub historię. Chcę też być osobą - powiedziała Florence.

Florence dodała, że spotyka się z 21 lat starszym partnerem, bo ten związek zwyczajnie się sprawdza. Świetnie się dogadują i uwielbiają razem spędzać czas. W przeszłości spotykała się z rówieśnikami, co kończyło się po krótkim czasie zakończeniem relacji.  

Już w zeszłym roku aktorka wyjawiła, jak wygląda jej relacja z mediami społecznościowymi. Przyznała, że zdawała sobie sprawę, jak sława i rozpoznawalność wpływają na życie osobiste, ale nie do końca spodziewała się, że pod każdym zdjęciem ze swoim chłopakiem będzie musiała czytać rzeczy zwyczajnie okrutne. Pugh wydała oświadczenie i zamknęła możliwość komentowania posta, w którym złożyła życzenia urodzinowe partnerowi - wszystko z powodu agresywnych słów, pisanych przez obserwatorów. 

 

W podcaście Sue Perkins gwiazda wyznała, że nie rozumie zamieszania wokół jej związku ze starszym aktorem. 

Zawsze uważałam to za zabawne, że jestem wystarczająco dobra, aby ludzie oglądali moją pracę, wspierali ją i płacili za bilety. Jestem wystarczająco dojrzała, by nazywać się dorosłą i płacić podatki, ale nie na tyle, by wiedzieć, z kim powinnam i nie powinnam uprawiać seksu. To sprawia, że młoda kobieta czuje się gównianie bez powodu. (...) Mam prawo spędzać czas i wychodzić z kim chcę - powiedziała aktorka.

Kim jest Florence Pugh? 

Florence Pugh to angielska aktorka. Ma 25 lat i związana jest z 46-letnim Zachem Braffem, gwiazdą "Chorych doktorów". Wystąpiła w brytyjskim dramacie "Lady M.", zagrała drugoplanową rolę w "Małych Kobietkach", dzięki czemu została nominowana do Oscara. Można ją było zobaczyć również w amerykańsko-szwedzkim horrorze "Midsommar. W biały dzień". Florence razem ze Scarlett Johansson zagrała teraz w filmie akcji "Czarna Wdowa", który pojawił się w kinach 9 lipca.

Więcej o:
Copyright © Agora SA