Szokujące wyznanie byłej modelki Victoria's Secret. "Mój agent kazał mi zażywać kokainę, żebym schudła"

Bridget Malcom zdecydowała się opowiedzieć o kulisach swojej pracy w modelingu. Okazało się, że przyniosły jej one wiele szkód psychicznych i fizycznych.

Bridget Malcolm karierę w modelingu rozpoczęła w 2007 roku. Na przestrzeni lat współpracowała w wieloma markami i pojawiła się na dwóch pokazach Victoria's Secret. Choć dla wielu dziewczyn kariera modelki jest tą wymarzoną, ma ona swoje ciemne strony. Malcolm zdecydowała się opowiedzieć o swoich własnych nieprzyjemnych doświadczeniach w branży.

Zobacz wideo Szokujące wyznanie modelki

Szokujące wyznanie byłej modelki Victoria's Secret

Pochodząca z Australii Bridget Malcolm szczegóły zdradziła w filmiku opublikowanym w mediach społecznościowym. Przyznała, że przeszła wiele, gdy była jeszcze młodą modelką. Do nieprzyjemnych doświadczeń zaliczyła m.in. wielokrotne napaści na tle seksualnym.

Zuzanna Zakrzerwska, Pytanie na śniadanieNiefortunna zapowiedź tematu w "Pytaniu na śniadanie". Modelka oburzona

W trakcie swojej kariery musiała również sprostać wysokim wymaganiom branży, co oznaczało, że miała pilnować swojej wagi i gubić kilogramy uważane za zbędne. Jej agent dawał jej wtedy szokujące wskazówki, jak może to zrobić w szybko sposób.

Mój agent kazał mi zażywać kokainę, żebym schudła - zdradziła modelka.

Bridget usłyszała również, że może jej pomóc uprawianie dużej ilości seksu. Tymczasem była wtedy jeszcze niepełnoletnią osobą. Ogromna presja wywołała wiele szkód. Malcom zaczęła mieć problemy z uzależnieniem od alkoholu, bez którego nie była w stanie udzielać się towarzysko. Cierpiała na anoreksję, ortoreksję, depresję i zespół stresu pourazowego.

Tomasz Kammel, Roksana WęgielMetamorfoza Roxie. Najpierw fryzura, teraz garderoba. Na scenie z odsłoniętym brzuchem

Na szczęście obecnie udało się jej odnaleźć równowagę - od ponad dwóch lat jest trzeźwa, dochodzi do siebie po problemach żywieniowych i czuje się silną osobą. Właśnie dlatego dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o swoich przeżyciach. 

Więcej o: