Samotny książę William na meczu. Z tyłu Beckham, a z boku pusto... Wiemy, dlaczego brakuje księżnej Kate

Wśród kibiców meczu Anglia - Dania znalazł się książę William. Niestety, na trybunach zabrakło jego żony. Księżna Kate przebywa obecnie w izolacji.

Z powodu wyśmienitych wyników reprezentacji Anglii na Euro 2020, emocje na Wyspach sięgają zenitu. Na trybunach pojawił się książę William, niestety tym razem bez Kate i najstarszego syna George'aŻona następcy tronu z powodu kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem, musiała zostać w domu.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Książę William kibicuje Anglikom. Księżna Kate została w domu

W trakcie walki o finał, drużynę Anglików wspierał nie tylko William, ale również David Beckham, czyli była gwiazda reprezentacji. Na Wembley zabrakło jednak zarówno księżnej Kate, jak i żony Davida Beckhama, Victorii. Ukochana księcia Williama w kwarantannie pozostanie do 12 lipca, o ile okaże się, że nie jest zarażona koronawirusem.

Britain England Denmark Euro 2020 SoccerBritain England Denmark Euro 2020 Soccer Fot. Frank Augstein / AP Photo

Książę William od dziecka uwielbia piłkę nożną

Książę William jest zapalonym kibicem. W trakcie wygranego przez Anglię ćwierćfinału, brytyjski książę nie krył emocji. Po dwóch bramkach, które dały Anglikom przewagę nad Niemcami, William szalał ze szczęścia.

W rozgrywkach ligowych, William od lat jest wierny klubowi Aston Villa. Na meczach ukochanej drużyny, książę zapomina o etykiecie i nie hamuje emocji. Do niedawna często towarzyszył mu brat Harry, który podziela miłość brata do piłki. Jak donoszą media, podczas ostatniego spotkania braci, przy okazji odsłonięcia pomnika ich matki, Harry i William żywo dyskutowali na temat trwającego Euro 2020.

Więcej o: