Roksana Węgiel zdradziła szczegóły współpracy z Ekipą Friza. "To był trochę taki spontan"

Blisko dwa tygodnie temu swoją premierę miał utwór nagrany przy współpracy Roksany Węgiel i Ekipy Friza. Młoda wokalistka opowiedziała w rozmowie z "Eską", jak doszło do tego, że razem z grupą zaśpiewała "Napad na Bank".

Kilka dni temu Roksana Wegiel ujawniła, że współpracuje z Ekipą Friza przy nowym projekcie. Jak można było się spodziewać, wokalistka stworzyła z członkami grupy kawałek "Napad na Bank" oraz wystąpiła razem z nimi w teledysku. W rozmowie z "Eską" ujawniła szczegóły współpracy z youtuberami. Opowiedziała również, jak doszło do tego, że podjęli się nagrania tego utworu. 

Roksana Węgiel zmieniła kolor włosów - jak wygląda?Roksana Węgiel szaleje z kolejną metamorfozą włosów. Pokazała się w odważnym kolorze

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Roksana Węgiel zdradziła szczegóły współpracy z Ekipą Friza. Tak powstawał numer "Napad na Bank"

Podczas rozmowy na antenie, Michał Hanczak zapytał Roksanę jak odnalazła się we współpracy z Ekipą Friza i jak do niej doszło. Wokalistka wyznała, że stało się to kompletnie przypadkiem. 

To był trochę taki spontan, usłyszałam tę piosenkę, która jeszcze wtedy nie miała tytułu i była o czymś kompletnie innym. I ten bit mi się spodobał, pomyślałam, jaka świetna piosenka. Nagrałam zwrotkę i refren, żeby sprawdzić, jak w ogóle się w tym odnajduję. Okazało się całkiem spoko - stwierdziła.

Ekipa Friza i Roksana WęgielRoksana Węgiel w Ekipie Friza? Ostatnio wspólnie nad czymś pracowali

Później, w odpowiedzi na pytania od fanów, artystka nawiązała do kwestii samej współpracy oraz tego, jaka atmosfera panowała na planie teledysku. 

Na planie była świetna atmosfera. Nagrywaliśmy ten teledysk w ciekawych miejscach, w Marriotcie i w Narodowym Banku Polskim, więc dużo się działo. Dobrze wspominam tą współpracę - podsumowała w rozmowie z "Eską".

Przypomnijmy, że piosenka "Napad na Bank" promuje debiutancką płytę Ekipa - Sezon 3. Premiera kawałka nastąpiła 26 czerwca 2021 roku. 

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel szczerze o Eurowizji. Zdradziła, co myśli o Rafale Brzozowskim. "To może tylko pogorszyć jego stan psychiczny"

Więcej o: