Ma na koncie trzy małżeństwa, jest w drugiej ciąży. Scarlett Johansson dopiero teraz odnalazła prawdziwe szczęście

"Page Six" podało, że Scarlett Johansson jest w drugiej ciąży. Choć prawdziwe szczęście odnalazła całkiem niedawno, miała bogate życie uczuciowe.

Scarlett Johansson od lat uznawana jest za jedną z najlepszych oraz najlepiej zarabiających aktorek na świecie. Co więcej, wielokrotnie wygrywała zestawienia niektórych magazynów, które okrzykiwały ją najpiękniejszą kobietą świata. Sława, pieniądze, uroda, Scarlett miała od zawsze wszystko oprócz szczęścia w miłości. Odnalazła je dopiero w 2017 roku, kiedy zaczęła spotykać się z Colinem Jostem. To właśnie jemu urodzi drugie dziecko.

Scarlett Johansson - podwójna rozwódka i szczęśliwa mama

Scarlett Johansson urodziła się w 1984 roku w Nowym Jorku. Od zawsze marzyła o karierze aktorki i już w wieku 12 lat zdobyła niebywałą sławę dzięki roli w "Manny i Lo". To właśnie pracy poświęcała najwięcej czasu, a na poważną relację zdecydowała się dopiero w 2008 roku. Wyszła wtedy za jednego z najpopularniejszych i najprzystojniejszych gwiazdorów Hollywood - Ryana Reynoldsa. Choć ich uczucie nie przetrwało próby czasu - rozwiedli się po dwóch latach, nie mogą winić o to mediów. Byli bowiem bardzo skryci, o czym mogą świadczyć nieliczne, wspólne zdjęcia.

Ryan Reynolds, Scarlett JohanssonRyan Reynolds, Scarlett Johansson East News

O ile Ryan szybko znalazł pocieszenie u boku Blake Lively (są małżeństwem od 2012 roku), Scarlett musiała nieco poczekać, by odnaleźć szczęście u boku kolejnego mężczyzny. Dopiero w 2014 roku wyszła za francuskiego dziennikarza, Romaina Dauriaca, z którym ma niespełna siedmioletnią córkę Rose Dorothy.

Czuję, że teraz wiem więcej o tym, czego potrzebuję w związku. Mam też więcej narzędzi do komunikacji, nie tylko ze swoim partnerem, ale i z samą sobą - wyznała kilka lat temu w "Glamour".

Choć aktorka wiedziała, czego oczekuje od drugiej połówki w związku, najwyraźniej nie mogła tego otrzymać od Romaina. Po trzech latach małżeństwa znów zawitała do sądu i we wrześniu 2017 roku po raz drugi została rozwódką. W grudniu świat dowiedział się o jej kolejnym związku.

Scarlett Johansson, Romain DauriacScarlett Johansson, Romain Dauriac East News

Od czterech lat Scarlett buduje zażyłą relację z Colinem Jostem, za którego niespodziewanie wyszła w 2020 roku. O wszystkim poinformowały media.

Scarlett Johansson jest w ciążyScarlett Johansson jest w ciąży ROBYN BECK/ East News

Choć Jost nie jest pierwszym aktorem, z którym spotyka się Johansson, dopiero z nim chętnie zaczęła przybywać na uroczyste gale. Ilekroć pojawiają się na ściance, zawsze wzbudzają olbrzymie zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu na oczach całego świata potrafią dać sobie soczystego buziaka.

Scarlett Johansson jest w ciążyFot. Daniele Venturelli / WireImage

Para już niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Jeśli wierzyć doniesieniom dziennikarzy "Page Six", aktorka jest w zaawansowanej ciąży, więc poród tuż, tuż.

Więcej o: