Miliarder Józef Wojciechowski będzie ojcem? Internauci gratulują Patrycji Tuchlińskiej, jego młodszej o 50 lat partnerce

Józef Wojciechowski, jeden z najbogatszych Polaków, wkrótce zostanie tatą. On i jego partnerka, Patrycja Tuchlińska, spodziewają się dziecka. Kobieta jest prawie 50 lat młodsza od miliardera.

Józef Wojciechowski jest szefem holdingu budowlanego JW Construction. Mężczyzna przez lata zgromadził ogromny majątek, który szacowany jest na około miliard złotych. Biznesmen słynie z upodobania do młodych i pięknych kobiet. Przez lata związany był z Laurą Michnowicz, następnie gorący romans połączył go z Beatą Pruską, a od 2018 towarzyszy mu w życiu Patrycja Tuchlińska.

Zobacz wideo To jest wojna milionerów z miliarderami! "Boją się, że zostaną wydymani" [SEKCJA PIŁKARSKA #42]

Partnerka Józefa Wojciechowskiego w ciąży? Obserwatorzy nie mają wątpliwości

Tuchlińska ma 26 lat i na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia z egzotycznych wakacji i luksusowych hoteli. W mediach społecznościowych trudno jednak znaleźć fotografie z partnerem. Para za to chętnie pozuje razem na oficjalnych wyjściach.

Ostatnio obserwatorzy jej profilu zauważyli, że partnerka Wojciechowskiego na zdjęciach eksponuje ciążowe krągłości. Pod zdjęciami pojawiły się komentarze z pytaniami o ciąże, a nawet te z gratulacjami.

Ciąża?
Gratulacje!
 

Józef Wojciechowskim nowym prezesem PZPN?

Jak ustalił portal Pudelek, Patrycja Tuchlińska rzeczywiście niebawem zostanie mamą. Przyszli rodzice nie potwierdzili jeszcze tych doniesień, ale prawdopodobnie jest to jedynie kwestia czasu. W kuluarach spekuluje się bowiem, że Wojciechowski miałby niedługo zastąpić Zbigniewa Bońka i objąć stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zapewne obowiązki szefa PZPN-u będą wiązać się z obecnością na oficjalnych imprezach, na których Wojciechowskiemu zazwyczaj towarzyszy jego partnerka.

Pani Patrycji Tuchlińskiej i Józefowi Wojciechowskiemu serdecznie gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.