Lara Gessler zdradziła, jaką babcią jest Magda Gessler. Możecie się zdziwić. "Będzie tylko ciekawiej"

Lara Gessler od jesieni zeszłego roku spełnia się w roli mamy małej Neny. Jaką babcią jest Magda Gessler? O tym opowiedziała jej córka w jednym z najnowszych wywiadów.

Lara Gessler jesienią ubiegłego roku urodziła pierwsze dziecko. Dokładnie 20 października na świat przyszła córka Nena, która zdominowała całe życie celebrytki, jak również jej babci - Magdy Gessler, która nie kryła swojej wielkiej radości z posiadania pierwszej wnuczki. Jaką babcią jest najsłynniejsza restauratorka w Polsce?

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Lara Gessler zdradziła, jaką babcią jest Magda Gessler. Możecie się zdziwić

Magda Gessler w swoich programach udziela wielu porad. Dzięki jej wiedzy wiele restauracji ponownie zaczęło dobrze funkcjonować, ale czy "kreatorka smaku i stylu" równie mocno zasypuje radami swoją córkę? Otóż nie, o czym ta opowiedziała w rozmowie z serwisem Plejada.

Mama nie jest osobą, która daje milion rad. Wie, że działam na podstawie instynktu i bardzo to szanuje. Szanuje to, że to moje macierzyństwo, co mi się bardzo podoba. Patrzy i kibicuje z takim jakimś rozrzewnieniem, który jest dla mnie zaskakujący i miły. To nie jest "wujek dobra rada". Nie próbuje być mądrzejsza ode mnie, szanuje moje uczucia i moją intuicję - mówiła Lara Gessler.

Magda Gessleer I Joanna PrzetakiewiczMagda Gessler świętowała Dzień Psa w ogrodzie Joanny Przetakiewicz

Magda Gessler jest kolorowym ptakiem polskiej gastronomii. Jak się okazuje, babcią jest równie przebojową.

Szaloną. Myślę, że będzie tylko coraz bardziej bajkowa, kiedy Nena będzie starsza i będzie mogła korzystać z magii, którą ona roztacza i na to się bardzo cieszę. Wiem, że będzie tylko ciekawiej - dodała Lara.

Zaskoczeni?

Agata Młynarska / Lara Gessler / Beata TadlaNie tylko Lara Gessler. Inne gwiazdy też narzekają na wakacje nad polskim morzem

ZOBACZ TEŻ: Cristiano Ronaldo wypoczywa na luksusowym jachcie z rodziną. Widać, że 11-letni syn sportowca idzie w ślady sławnego ojca

Więcej o: