"The Crown". Emma Corrin wyznała, że jest osobą niebinarną. "To jest jak podróż"

Emma Corrin zdecydowała się napisać o swojej "nowej podróży". Aktorka zapozowała w staniku do zadań specjalnych - tzw. binderze.

Emma Corrin chętnie dzieli się w mediach swoimi fotografiami z planów zdjęciowych, z teatru, ale też pokazuje, jak spędza czas prywatnie. Gwiazda serialu Netfliksa "The Crown", która zdobyła Złoty Glob za rolę księżnej Diany, niedawno zaktualizowała swoje zaimki na Instagramie do ona/oni (she/they). Pokazała się też w specjalnej bieliźnie, która pomaga maskować kobiece piersi.

Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Emma Corrin, gwiazda "The Crown", pozuje w binderze

Emma Corrin udostępniła w mediach zdjęcia zrobione przez artystę Davida-Simona Dayana. Jest na nich ubrana w domowej roboty binder, czyli bieliznę uciskową noszoną przez osoby trans i niebinarne w celu wyraźnego spłaszczenia klatki piersiowej i/lub nadania jej bardziej tradycyjnego cismęskiego wyglądu.

Kiedyś przed zakupem mojego pierwszego bindera, bawiąc się @sirdavidsimon, użyliśmy owijki bokserskiej. Dzięki za uchwycenie tego ze mną, bardzo intymne, bardzo nowe, bardzo fajne - opisała zdjęcie Emma Corrin.
 

Na innej fotografii Emma pozuje topless, zasłaniając się jedynie ramieniem, ubrana w czarno-białe szorty. Aktorka, która w "The Crown" wcieliła się w księżną Dianę, nie podała szczegółów, ani nie wydała żadnego oświadczenia na temat swojej tożsamości.

To wszystko jest jak podróż. Wiele zwrotów akcji i zmian, i to jest w porządku! Doceń to - napisała Emma. 

Wpis Corrin spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów, którzy podziękowali za podzielenie się swoją historią.

Bądź kimkolwiek jesteś, zawsze będziesz mieć nasze wsparcie i miłość.

Emmę Corrin zobaczymy też w kolejnym sezonie "The Crown", który pokaże najpewniej również tragiczny wypadek księżnej Diany w Paryżu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA