Scarlett Johansson jest w ciąży! Próbowała utrzymać to w sekrecie. "Ostatnio nie zwracała na siebie uwagi"

Długo było to skrywaną tajemnicą, ale teraz wszystko jest już jasne - popularna Czarna Wdowa z serii Marvela spodziewa się dziecka.

Scarlett Johansson jest w ciąży. Aktorka wcielająca się w Czarną Wdowę sama nie pochwaliła się radosną nowiną. Informacja o tym, że gwiazda i jej mąż Colin Jost oczekują dziecka pojawiła się w zagranicznych mediach 7 lipca. Według informatora portalu "Page six" Johansson ma być w zaawansowanej ciąży. 

Scarlett ma niedługo urodzić, wiem, że ona i Colin są zachwyceni - podaje źródło, bliska osoba z otoczenia Johansson.
Zobacz wideo Czarna wdowa czy Lady Loki? Tajemnicza postać w nowym zwiastunie serialu Marvela

Scarlett Johansson jest w ciąży i celowo unika mediów

Podobno aktorka nie chce zwracać na siebie uwagi

Scarlett jest w ciąży, ale milczy. Ostatnio nie zwracała na siebie uwagi mediów - podaje informator portalu. 

Podobno w obawie przed paparazzi aktorka unika nawet spacerów z ukochanymi psami. 

Scarlett zwykle spędza większość lata w Amagansett i Montauk i często widuje się ją, gdy spaceruje z psami po plaży lub w kafejkach na kawie. Ale tego lata wydaje się, że celowo stara się nie zwracać na siebie uwagi. 

Spekulacje o tym, że gwiazda oczekuje dziecka, zaczęły pojawiać się, kiedy Johansson nie zjawiła się na kilku ostatnich eventach organizowanych przez studio Marvel, z którym od lat jest związana. Nie było jej na pokazie "Czarnej Wdowy", chociaż w wydarzeniu uczestniczył jej filmowy kolega David Harbor. Aktorka Mariska Hargitay zaprosiła ją również na imprezę, ale Scarlett i tu nie przyszła. 

Przypomnijmy, że Scarlett ma już jedno dziecko - sześcioletnią córkę o imieniu Rose Dorothy. Ojcem dziewczynki jest były mąż Johansson, dziennikarz Romain Dauriac. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.