Ujawniono kolejnego uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie zapomnieli o jego talencie? "Można zdradzić, że nieraz zaskoczy"

Producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przygotowują się do 15. edycji programu. Jak twierdzi informator jednego z portali, uczestnikiem jesiennej edycji będzie Robert Janowski.

Trwają przygotowania do kolejnej odsłony popularnego show telewizji Polsat. Pojawiają się przecieki dotyczące tego, kto wystąpi w 15. edycji. Jak twierdzi Pomponik, gwiazdą kolejnego wydania "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma być aktor i wokalista, Robert Janowski.

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Robert Janowski w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Robert Janowski wystąpi w show telewizji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ponieważ osoba związana z produkcją zwraca uwagę na jego talenty aktorskie, prezenter i wokalista najpewniej będzie miał okazję zaprezentować je w programie. Robert Janowski przez lata związany był z Telewizją Polską jako prowadzący "Jaka to melodia" oraz współprowadzący poranne pasma, rozstał się z nią jednak w atmosferze niezbyt przyjemnej

Mało kto pamięta, że zaczynał jako wokalista rockowy. Występował przez osiem lat w musicalu "Metro" Janusza Józefowicza. Ma też spore doświadczenie jako kompozytor. Od kilku lat związany jest z radiem, w którym prowadzi cykliczne audycje.

Robert Janowski jest świetnym wokalistą, o czym wiele osób zapomniało, gdy widzieli go głównie w roli prowadzącego. Teraz ma szansę przypomnieć widzom o swoim talencie. Już można zdradzić, że nieraz zaskoczy - również talentem aktorskim - zdradziła osoba z produkcji show.

Robert Janowski ma też za sobą występ w show tanecznym. W 2008 uczestniczył w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" w TVN. Jak poradzi sobie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Aktor i wokalista ma tak duże doświadczenie sceniczne, więc producenci są spokojni o jego powodzenie.

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Agora SA