Na tym zdjęciu Agata Buzek jest nie do poznania. Do roli wcieliła się w swoje przeciwieństwo. "Jak fantastycznie potrafi się pani zmienić"

Agata Buzek zapozowała do zdjęcia w charakteryzacji z jednego ze spektakli, w którym występuje. Jest niczym kameleon!

Agata Buzek jest wielką aktorką, która gra nie tylko na deskach polskich teatrów i w produkcjach filmowych. Na swoim koncie ma między innymi rolę w niemieckim horrorze, gdzie pojawiła się w zmysłowej scenie. Buzek już nie raz zmieniła wizerunek w związku z wykonywanym zawodem, a na swojej głowie miała już wszystkie kolory - zaczynając od siwego po totalnie ciemne. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, a co za tym idzie - kolejna metamorfoza. Poznalibyście aktorkę w tym wydaniu?

Zobacz wideo Nie do roli, ale żona Marcina Mroczka też przeszła dużą metamorfozę

Na tym zdjęciu Agata Buzek jest nie do poznania. Do roli wcieliła się w swoje przeciwieństwo. "Jak fantastycznie potrafi się pani zmienić"

Polski reżyser teatralny i operowy, Krzysztof Warlikowski, otrzymał od weneckiego Biennale Złotego Lwa za całokształt twórczości w dziedzinie teatru. Nagrodę wręczono mu w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego w Wenecji. Agata Buzek, która gra w spektaklu "Wyjeżdżamy" w reżyserii Warlikowskiego, postanowiła mu pogratulować na Instagramie. Zrobiła to w bardzo wyjątkowy sposób, ponieważ na zdjęciu pozuje w teatralnej kreacji.

Złoty Lew dla Krzysztofa Warlikowskiego. Dziękuję Krzysztofie za wszystko, co robisz i za to, kim jesteś!!! - czytamy.

Aktorka na fotografii całkowicie nie przypomina samej siebie. Na głowie ma długą, platynową perukę oraz mocny, wręcz przesadzony makijaż. Kreacja też jest nieco groteskowa. Buzek jest jednak uzdolnioną artystką i wystarczy inny wyraz twarzy, by zmienić się do roli.

 

Internauci żywo zareagowali na tę metamorfozę.

Jak fantastyczne potrafi się pani zmienić. W pierwszej chwili nie poznałam.

A wam, jak się podoba Agata w takim wydaniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.