Agnieszka Chylińska znów zmieniła fryzurę. Raz czarne, raz blond, a teraz? Zaszalała! Odkrywa kulisy "Mam talent!"

Agnieszka Chylińska wróciła na plan zdjęciowy programu "Mam talent!" i zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Wydawało nam się, że na jej głowie widzieliśmy już wszystkie kolory tęczy, ale tego jeszcze nie było.

Agnieszka Chylińska nie unika metamorfoz. Wręcz przeciwnie, uwielbia eksperymentować z wizerunkiem - począwszy od mocno rockowego stylu ubioru i czarnych włosów, przez kobiecy blond i bardziej dziewczęcy look, kończąc na punkowym, barwnym irokezie. Na jaki kolor zdecydowała się tym razem? Jurorka "Mam talent!" podczas nagrań do programu zaprezentowała intensywnie żółtą fryzurę z wygolonymi bokami. 

Agnieszka Chylińska z żółtym irokezem uczy się czeskiego

Na instagramowym profilu artystki w ostatnim czasie pojawiają się zdjęcia, które sugerują, że przeszła ona kolejną przemianę. Agnieszka zrezygnowała z królującego jeszcze niedawno na jej głowie blondu i postawiła na żółto-zielony odcień, który z finezją nazwała "jęczmiennym". 

 

Oprócz fotografii z profesjonalnej sesji udostępniła również nagranie wprost z planu programu "Mam talent!", w którym tradycyjnie podczas przesłuchań zasiada w fotelu jurora. Na filmiku wyeksponowała szaloną fryzurę i jak zwykle zapewniła widzom dawkę humoru, pytając debiutującego w show Janka Klimenta o nieprzyzwoite czeskie słówka. 

A jak jest na przykład... "nawalić się jak świnia"? - dowiadywała się zaczepnie. 
Zobacz wideo Kulisy "Mam talent!". Kliment uczy Foremniak czeskiego, a Chylińska eksponuje nową fryzurę!

Internauci nie tylko docenili poczucie humoru Chylińskiej, ale również żywo zareagowali na jej nowy image.

Co byś nie miała na głowie - zawsze piękna. Cudownie wyglądasz.
W imię zasady: nigdy taka sama, zawsze piękna.
Ale fajne włosy. Petarda. Nieprzewidywalna i za to cię uwielbiam - pisali w komentarzach pod postem. 

Myśleliście, że artystka już nie jest w stanie czymkolwiek was zaskoczyć? Trzeba przyznać, że każda odsłona Agnieszki, choć zawsze spektakularna i odmienna, świetnie odzwierciedla jej barwną osobowość. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.