"Hotel Paradise". Kara i Marcin zdecydowali się na ważny krok. Podzielili się swoim szczęściem z obserwatorami

Związek Marcina i Kary z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" wszedł na kolejny etap. Para pochwaliła się szczęśliwą wiadomością na Instagramie. To bardzo poważna decyzja.

Kara i Marcin poznali się w trakcie trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Na początku ich związek rozwijał się w oparach skandalu, ponieważ Marcin przez długą część pobytu na Zanzibarze związany był z Nathalią. Raczej nikt nie wróżył im szczęścia i wspólnej przyszłości, ale oni po powrocie do Polski zaskoczyli widzów. Wszystko wskazuje na to, że ich związek ma się świetnie, a oni zdecydowali się na kolejny, poważny krok.

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

"Hotel Paradise 3". Kara i Marcin zamieszkają razem

Karę i Marcina w Polsce dzieliły setki kilometrów - dziewczyna mieszkała w Gdyni, zaś chłopak w Opolu. Pomimo to starali się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Niestety, na dłuższą metę taki układ okazał się męczący, toteż podjęli decyzję o... wspólnym mieszkaniu.

Podczas ostatniej serii pytań i odpowiedzi na InstaStories, Kara została zapytana o mieszkanie z Marcinem.

Czy przeprowadzasz się do nowego mieszkania? 
Tak, wynajmujemy mieszkanie! Dziś podpisujemy umowę. Teraz będziemy mieszkać razem - cieszyła się Kara.

Marci i Kara, 'Hotel Paradise 3'Marci i Kara, 'Hotel Paradise 3' Instagram, @kara_routman

"Hotel Paradise 3". Widzowie powątpiewali w uczucie łączące Karę i Marcina

Wygląda więc na to, że Kara i Marcin są jedyną parą, których rozpoczęty na Zanzibarze związek przetrwał po powrocie do Polski. Rozstanie ogłosili już Krystian i Basia, a ostatnio kryzys rozłożył związek Bibi i Simona.

Choć widzowie "Hotelu Paradise" wyrokowali, że Marcin jest bawidamkiem, a Kara jedynie jego kolejną zabawką, to akurat relacja tej pary rozwija się w najlepsze. Promienieją szczęściem i są ewidentnie w sobie zakochani. Jaki będzie kolejny etap ich związku?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.