Monika Richardson ma nowego partnera. Będzie kolejny ślub? Dziennikarka odniosła się do tej kwestii

Monika Richardson od niedawna jest w nowym związku. Z partnerem wybrała się już na pokaz "Gwiazdy Dzieciom", gdzie razem zapozowali na ściance. W jednym z wywiadów nawiązała do swojej relacji oraz zdradziła, czy rozważa ślub z ukochanym.

Za Moniką Richardson wciąż ciągnie się widmo rozwodu ze Zbigniewem Zamachowskim. Podobno byli małżonkowie porozumieli się już w kwestii podziału majątku, jednak sprawa rozwodowa dopiero przed nimi. Tymczasem wygląda na to, że oboje są już w nowych związkach. Aktor łączony jest Gabrielą Muskałą, choć żadne z nich nie odniosło się do sprawy. Monika Richardson natomiast w towarzystwie swojego partnera pojawiła się ostatnio na pokazie "Gwiazdy Dzieciom", gdzie zapozowali do zdjęć

Monika Zamachowska, Zbigniew ZamachowskaZamachowscy dzielą majątek. Monika boi się, że nie będzie miała gdzie mieszkać

Zobacz wideo Influencerzy zdradzają swoje największe wady. Niektóre dyskusyjne! [Lista Plotka]

Monika Richardson ma nowego partnera. Będzie kolejny ślub? Dziennikarka odniosła się do tej kwestii

W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Monika Richardson otwarcie opowiedziała o nowej relacji i wspólnych planach na przyszłość. Dziennikarka podkreśliła, że nadrzędną wartością w jej życiu jest miłość. 

Dla mnie tylko miłość się w życiu liczy. I nic innego... i to jest mój plan na życie, i ja go nie zmieniam... Być może jestem skrajnie naiwna, też czytałam takie głosy, że jestem głupia i naiwna, ale taka umrę - przyznała.

Gwiazd Dzieciom 2021. Narożna, Paulla, RichardsonElegancka Richardson, stylowa Paulla i fioletowa Narożna na pokazie dla dzieci

Zapytana o to, czy planuje ślub z nowym ukochany, udzieliła niejednoznacznej odpowiedzi. 

Nigdy nie należy mówić "nigdy". W moim wieku byłoby to głupie. Ale nie mam jakichś szczególnych ambicji w tym kierunku, wydaje mi się, że trzykrotne stawanie na ślubnym kobiercu to jest niezła statystyka, jak na nasz piękny kraj - stwierdziła w rozmowie z "Jastrząb Post".

Dziennikarka wyznała również, że swojego nowego partnera poznała przypadkiem przez znajomych. 

ZOBACZ TEŻ: Monika Richardson zadebiutowała z nowym partnerem na ściance. Dziennikarce nie schodził uśmiech

Więcej o: