Najmłodsza córka Kukulskiej na uroczym zdjęciu. "Laurka z wakacji". Fani: Mała Natalka!

Natalia Kukulska co jakiś czas dzieli się w social mediach fotografiami swoich pociech. Kadry, na których widać dzieci wokalistki robią furorę wśród fanów. Teraz pokazała najmłodszą córkę, Laurę.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka pobrali się w 2000 roku. Owocem ich związku są 21-letni Jan, 16-letnia Anna i czteroletnia Laura. Trzecia ciąża wokalistki wywołała w mediach w 2016 roku sporą sensację. Starsze dzieci Kukulskiej poszły w ślady rodziców i rozwijają swoje talenty muzyczne. Rodzeństwo często pokazuje się publicznie. Sama piosenkarka również dzieli się z fanami na swoim Instagramie zarówno kadrami z życia zawodowego i prywatnego. Jednak zdjęcia najmłodszej Laury rzadko pojawiają się w sieci.

Gwiazdy, które nie mogą dogadać się z rodzeństwemO konflikcie Harry'ego i Williama mówi cały świat, a Deynn pogodziła się już z siostrą?

Zobacz wideo

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę

Natalia Kukulska postanowiła skorzystać ze stopniowo znoszonych obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa i wraz z rodziną udała się na wakacje. Po raz kolejny zrobiła wyjątek i na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie, na którym widać jej najmłodszą córkę. Laura pozuje w letniej, zielonej sukience i różowych bucikach. Dziewczynka uroczo zakrywa rączkami twarz. W tle widać tropikalną roślinność i budownictwo charakterystyczne dla ciepłych krajów. W opisie wokalistka nawiązała do imienia córki. Często robiła to także wywiadach, mówiąc, że trzecia ciąża była dla niej "laurką od życia".

Laurka z wakacji. Zawstydzające piękno.
 

Natalia Kukulska, Jan DąbrówkaNatalia Kukulska świętuje 21. urodziny syna. "Co za duma!"

Fani są zachwyceni opublikowaną przez piosenkarkę fotografią. W komentarzach posypały się komplementy w stronę dziewczynki. Obserwatorom nie umknęło podobieństwo pociechy do sławnej mamy.

Puszek okruszek.
To jak wybitny obraz.
Mała Natalka.
Jaka słodka!

My też jesteśmy rozczuleni zdjęciem małej Laury.

Więcej o: