Wieniawa rzuciła: "Świat oszalał". I się zaczęło. Świat show-biznesu naprawdę oszalał. Czy teraz koniec wojny?

Julia Wieniawa i Blanka Lipińska miały medialny konflikt, który zaczął się, gdy aktorka skomentowała nowy związek byłego partnera słowami "świat oszalał". Wygląda na to, że obie postanowiły zakopać topór wojenny. Na Instagramie Julii pojawiło się zdjęcie z Blanką Lipińską.

Blanka Lipińska zaczęła spotykać się z Aleksandrem Baronem tuż po tym, gdy muzyk rozstał się z Julią Wieniawą. Przez jakiś czas byli nierozłączni, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz byłe partnerki muzyka postanowiły zrezygnować z drobnych uszczypliwości, którymi raczyły się jeszcze niedawno. Zapozowały do wspólnego zdjęcia na gali. Na Instagramie Julii pojawiła się również fotka, na której można zauważyć Blankę Lipińską. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazała prezent od Barona

Blanka LipińskaBlanka Lipińska nie chce mieć dzieci i wyjaśnia, dlaczego

Julia Wieniawa udostępniła na Instagramie zdjęcie z Blanką Lipińską 

Julia Wieniawa i Blanka Lipińska wzięły udział w gali "Hasztag Roku", gdzie podczas robienia grupowego zdjęcia stały obok sobie. Po gali aktorka w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że obie doszły do porozumienia i zażegnały konflikt. 

Z Blanką chyba zakopałyśmy tzw. topór wojenny, który gdzieś tam się w jakiś śmieszny sposób pojawił. Na scenie się dzisiaj przywitałyśmy, nawet stanęłyśmy razem do zdjęcia. Chyba nie ma tutaj żadnego konfliktu. (...) Pozdrawiam Blankę i życzę jej wszystkiego, co najlepsze - powiedziała Julia.

Julia Wieniawa i Blanka Lipińska zakopały topór wojenny na gali 'Hasztagi roku'Julia Wieniawa i Blanka Lipińska zakopały topór wojenny na gali 'Hasztagi roku' Fot. AKPA

Konflikt zrodził się, gdy Blanka i Baron oficjalnie potwierdzili, że są parą. Julia Wieniawa wówczas stwierdziła na Instagramie, że "świat oszalał". Nie umknęło to uwadze pisarki, która przy najbliższej okazji odgryzła się. Zapytana o występ aktorki w "Tańcu z Gwiazdami" przyznała, że Julka sporo schudła i teraz w końcu widać jej talię. 

Widać, że sport jej służy, bo chudnie, wreszcie zaczyna mieć talię, tak że super. To jest zawsze dobrze - powiedziała swego czasu dla "Jastrząb Post" Lipińska.

Britney SpearsSpears dzień przed zeznaniami dzwoniła pod 911. "Bali się, co może powiedzieć"

Na Instagramie Wieniawy pojawiła się relacja z gali. Na jednym ze zdjęć widać uśmiechniętą Lipińską. 

 

Myślicie, że rzeczywiście "topór wojenny" został zakopany?

Więcej o: