Dawid Narożny oświadczył się nowej ukochanej podczas transmisji na żywo. "Nigdy tego nie robiłem"

Dawid Narożny oświadczył się swojej ukochanej podczas relacji na żywo na Instagramie. Udało mu się zaskoczyć swoją wybrankę, która powiedziała "tak".

Dawid Narożny z ukochaną Joanną właśnie wkroczyli na nowy etap swojej relacji. Zrobili to nietypowo, ponieważ były członek zespołu Piękni i Młodzi oświadczył się swojej partnerce podczas transmisji na żywo ze stajni na Instagramie.

Zobacz wideo Dawid Narożny narzeka na godziny dla seniorów

Dawid Narożny oświadczył się podczas transmisji na Instagramie

Wokalista wybrał na oświadczyny wyjątkowo publiczne miejsce. Najpierw zaprosił fanów na live'a. Dawid Narożny wraz ze swoją ukochaną pojechali do stajni konnej i ośrodka jeździeckiego w Podlesiu na Dolnym Śląsku. Stamtąd transmitowany był na żywo mini koncert charytatywny połączony ze zbiórką pieniędzy. Piosenkarz nie tylko śpiewał, ale był też konferansjerem. Postanowił wykorzystać moment, że jest przy mikrofonie i podczas wydarzenia wywołał swoją dziewczynę.

Słuchajcie, na razie przerywamy transmisję, bo mamy ważny komunikat. (...) Przy tej fajnej okazji chciałbym się oświadczyć swojej partnerce, także chodź Asiu do nas - powiedział Dawid Narożny na nagraniu.

Joanna posłusznie spełniła jego prośbę. Kiedy podeszła do niego, kontynuował.

Jezu, nigdy tego nie robiłem, stresuję się jak nie wiem co... - powiedział, po czym dzierżąc w dłoni bukiet kwiatów i pudełko z pierścionkiem, zapytał - Asia, czy ty wyjdziesz za mnie?

W tle słychać było brawa oraz śmiech świeżo upieczonej narzeczonej. Nagranie z oświadczynami zamieścił oddzielnie na swoim Instagramie.

Wczoraj był bardzo emocjonalny dzień dla mnie i mojej Asi. Ja pierwszy raz się oświadczyłem, ona pierwszy raz się zgodziła. Kocham ją - napisał pod filmikiem.

Pod postem posypały się gratulacje od fanów.

 

Dawid Narożny jest byłym mężem Magdaleny Narożnej. Rozstali się w atmosferze skandalu, nie żałując sobie złośliwości w mediach społecznościowych. Oboje po rozwodzie szybko znaleźli sobie nowych partnerów. Dawid w ubiegłym roku związał się z Joanną, a w listopadzie przyszedł na świat syn pary, Marcel. Teraz były lider zespołu Piękni i Młodzi ponownie stanie na ślubnym kobiercu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA