Klaudia Halejcio pierwszy raz po porodzie wyszła na imprezę. Wybrała luźną sukienkę. Nowakowska przeciwnie. Pokazała brzuch

Śmietanka polskiego show-biznesu pojawiła się na evencie w Sopocie. Jak tym razem zaprezentowali się celebryci?

W piątek na plaży w Sopocie otwarto beach bar, który jest owocem współpracy jednej z marek i restauracji. Na evencie pojawiło się wiele znanych twarzy, m.in. Klaudia El Dursi, Karolina Pisarek, Ida Nowakowska oraz Agnieszka Dygant.

Zobacz wideo Impreza Guess przyciągnęła gwiazdy. Po oficjalnej części - afterparty. Działo się!

RozenekMałgorzata Rozenek zaskoczyła kreacją. Kokardki, tiul, a jednak skromnie

Plejada gwiazd na imprezie w Sopocie

Celebryci mieli w piątek aż dwie okazje, by wrócić na salony i zaprezentować się na ściankach. W Łodzi odbyła się gala Hasztagi Roku 2021, na której zabłysnęły m.in. Julia Wieniawa czy Joanna Przetakiewicz, ale emocji nie zabrakło też nad morzem. 

Na evencie w Sopocie zjawiskowo zaprezentowała się Karolina Pisarek. Modelka, która swoje pierwsze kroki w modelingu stawiała w "Top Model", włożyła biały garnitur. Zestawiła go z sandałami w tym samym kolorze oraz złotą biżuterią. Pisarek jest ostatnio na fali. Pozując dla tureckiego "Harper's Bazaar", dołączyła do grona polskich modelek, które pojawiły się na okładkach międzynarodowych magazynów.

PisarekPisarek AKPA

Na biel postawiła także prowadząca program "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi. Modelka włożyła długą suknię z kwiecistym motywem na topie i odsłoniła ramiona. Paparazzi uchwycili ją na zdjęciach z Klaudią Halejcio. Młoda mama postawiła z kolei na letnią sukienkę z hiszpańskim dekoltem, którą zestawiła z różową torebką i czółenkami.

El Dursi, HalejcioEl Dursi, Halejcio IKIdF~#qNb\7io?D AKPA

Agnieszka Dygant włożyła białą marynarkę oversize i czarny kombinezon. Klasyczny look uzupełniła sandałami na szpilce.

DygantDygant AKPA

Na imprezie nie zabrakło Idy Nowakowskiej. Gospodyni "Pytania na śniadanie" zabrała ze sobą męża oraz syna. Prezenterka niemalże nie rozstaje się z chłopcem, którego zabiera także do pracy. Ostatnio pokazała kulisy planu zdjęciowego do nowego sezonu "You Can Dance", gdzie w czasie przerw karmi i zabiera dziecko na spacery. W piątek Ida włożyła niebieski komplet, do którego dobrała białą torebkę i kapelusz. Przy okazji odsłoniła płaski brzuch.

NowakowskaNowakowska AKPA

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiLewandowska na randce z mężem. Postawiła na model polskiej marki

W sopockim beach barze pojawiła się też Katarzyna Glinka, której towarzyszył partner, Jarosław Bieniecki. Para jest ze sobą od około trzech lat i wychowuje razem syna Leo.  

GlinkaGlinka AKPA

Więcej o: