"Hotel Paradise 3". Krystian ma nową dziewczynę, a Basia odniosła się do związku byłego partnera. Jest zazdrosna?

Krystian z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" niedawno oznajmił, że ponownie jest zakochany. O nowy związek byłego partnera, na InstaStories została zapytana Basia. Co odpowiedziała?

Krystian Ferretti i Basia Pędkowska byli uczestnikami "Hotelu Paradise 3". W programie tworzyli zgrany duet. Doszli razem do finału, a pozostali uczestnicy zadecydowali, że to właśnie oni staną na "ścieżce lojalności". Niestety, już kilka tygodni po powrocie z Zanzibaru, para rozstała się. Aktualnie Basia układa sobie życie z Krzysiem, natomiast Krystian zdradził, że ma już nową wybrankę.

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

"Hotel Paradise 3". Basia o nowym związku Krystiana: Wiem, że jest szczęśliwy

Basia została zapytana o nowy związek Krystiana w serii pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie. Okazuję się, że byli partnerzy mają ze sobą świetny kontakt. Kobietę ogromnie cieszy fakt, że Krystian jest ponownie zakochany. O nowej dziewczynie opowiedział Basi podczas rozmowy w dniu jej urodzin.

Oczywiście, że się cieszę. Rozmawialiśmy ostatnio w moje urodziny, więc wiem, że jest szczęśliwy i cieszę się, że poznał w końcu kogoś, kto powoduje, że potrafi latać. Odnalazł w tym wszystkim siebie, jest uśmiechnięty i działa dalej - oznajmiła Basia na krótkim nagraniu.

"Hotel Paradise 3". Basia i Krystian nie mają do siebie żalu

Należy przyznać, że Basia i Krystian rozstali się z ogromną klasą i unikają wzajemnego oczerniania w sieci. Nie tak dawno Krystian komentował również związek Basi i Krzysia. Wypowiadał się o byłej partnerce i koledze z programu w sposób niezwykle serdeczny i szarmancki.

Nie mam żalu do Basi, że związała się z Krzysiem. Bardzo się cieszę, bo jest szczęśliwa… On daje jej to, czego ja nie potrafiłem jej ofiarować. Fajnie, że tak się stało. - mówił Ferretti.

Ciekawe, że niemal wszystkie pary z "Hotelu Paradise 3" po rozstaniu, mówią o byłych partnerach w samych superlatywach. Wyjątek stanowi oczywiście Nathalia, która nadal ma żal do Marcina za to, jak potraktował ją w programie.

Więcej o: