Tamara Arciuch pokazała dzieci. Jej starszy syn jest już dorosły, a córka niedługo skończy pięć lat

Tamara Arciuch pochwaliła się zdjęciem swoich dzieci. Trzeba przyznać, że Nadia rośnie jak na drożdżach, a Krzysztof bardzo wydoroślał.

Tamara Arciuch oprócz tego, że spełnia się zawodowo, jest również szczęśliwą mamą trójki dzieci. Krzysztof, jej najstarszy syn z poprzedniego małżeństwa, skończył już 22 lata. Z początku wydawało się, że w przyszłości pójdzie w ślady mamy, ale wybrał kompletnie inną życiową ścieżkę. Pozostała dwójka rodzeństwa jest dużo młodsza od swojego brata. Michał ma 12 lat, a Nadia niedługo skończy pięć.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna: Córka umie śpiewać! Do talent-show jej nie wyśle. Dlaczego?

Tamara Arciuch pokazała dzieci. Ale wyrosły! A fotografia? Urocza

Aktorka raczej rzadko publikuje zdjęcia swoich pociech, jednak gdy już to robi, ma ku temu konkretny powód. Takowy stanowiły na przykład obchodzone niedawno urodziny młodszego syna, Michała, a także Dzień Dziecka. Tym razem również nie obyło się bez okazji, jednak ta nie była związana z dziećmi, a z dniem psa. Tamara Arciuch opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym Krzysztof trzyma siostrę na kolanach, a ta otrzymuje urocze "buziaki" od suczki Fufki. Pies dołączył do rodziny w ubiegłym roku, o czym wówczas aktorka z radością poinformowała. 

 

Oprócz tego, że fotografia, którą pochwaliła się Tamara Arciuch, jest naprawdę ujmująca, należy również zwrócić uwagę na to, jak bardzo urosły już jej dzieci. Widać też, że nawet duża różnica wieku nie robi na nich wrażenia, a rodzeństwo świetnie się ze sobą dogaduje i chętnie spędza ze sobą czas. 

ZOBACZ TEŻ: Tamara Arciuch uczciła urodziny córki serią niepublikowanych zdjęć. Widzimy twarz Nadii. "Cztery lata czystej miłości"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.