Amber Heard została mamą! Dziewczynka urodziła się w kwietniu, ale dopiero teraz aktorka opublikowała jej zdjęcie

Amber Heard na swoim Instagramie opublikowała zaskakujące zdjęcie. Okazuje się, że w kwietniu została mamą. Zagraniczne media podają, że dziecko urodziła surogatka.

O Amber Heard ostatnio było głośno w kontekście procesu, jaki toczył się w sprawie jej byłego męża, Johnny'ego Deppa i oskarżeń o znęcanie się nad aktorką. Teraz Heard zaskoczyła wszystkich niecodziennym wyznaniem. Okazuje się, że w kwietniu tego roku została matką, a zdjęcia z noworodkiem dopiero teraz opublikowała na swoim Instagramie.

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Amber Heard została mamą. "Część mnie chciała zatrzymać tę prywatną sferę dla siebie"

Do pięknego zdjęcia Amber pozuje z córeczką przytuloną do piersi. Aktorka zdradziła, że od kilku lat pragnęła zostać mamą, a kiedy już jej marzenie się spełniło, postanowiła, że zachowa tę sferę życia dla siebie.

Jestem podekscytowana, mogąc podzielić się z wami tą informacją. Cztery lata temu zdecydowałam, że chcę mieć dziecko. Chciałam to zrobić na swoich warunkach. Teraz rozumiem, jak radykalne jest dla nas właśnie takie podejście do jednej z najbardziej fundamentalnych części naszego przeznaczenia. Mam nadzieję, że nadejdzie kiedyś czas, gdy normalne będzie to, że masz dziecko, a nie pierścionek na palcu - napisała Heard.
 

Była żona Johnny'ego Deppa wyznała również, jak ma na imię jej córeczka i kiedy dokładnie przyszła na świat. Amber narodziny dziewczynki ukrywała przez trzy miesiące!

Część mnie chciała zatrzymać tę prywatną sferę dla siebie, bo to nie jest czyjś interes. Ale naturą mojego zawodu jest to, że chcę mieć kontrolę nad tymi informacjami. Moja córka urodziła się 8 kwietnia 2021. Ma na imię Oonagh Paige Heard. Jest początkiem reszty mojego życia

Córka Amber Heard została urodzona przez surogatkę

Jak donosi zagraniczna prasa, Oonagh Paige została wydana na świat przez surogatkę. Źródło portalu Page Six donosi, że Amber Heard nie mogła urodzić dziecka ze względu na problemy zdrowotne.

Amber chce (...) pokazywać, że jest wiele opcji, by zostać mamą, mieć dziecko, nawet jeśli ma się problemy z płodnością - czytamy na portalu.

Aktorka jest wyłącznym opiekunem dziewczynki. Jej partnerka, Bianca Butti, formalnie nie jest rodzicem Oonagh Paige.