Klaudia Halejcio zrobiła córce urocze zdjęcie. "Którego króliczka wybrać?". Nel skończyła już miesiąc i widać, jak rośnie

Klaudia Halejcio dodała urocze zdjęcie córki leżącej wśród maskotek. Nel skończyła już miesiąc i widać, jak rośnie z każdym dniem.

Klaudia Halejcio od momentu porodu zamieszcza na Instagramie kadry, na których pozuje w towarzystwie córki. Od początku nie ukrywała jej wizerunku. Nel przyszła na świat 2 czerwca. Po miesiącu widać, jak się zmieniła i urosła.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio spędza czas z córeczką

Klaudia Halejcio pokazała córkę po miesiącu. Widać, jak się zmieniła

Ostatnio celebrytka dodała zdjęcie, na którym dziecko leży na łóżku wśród maskotek.

Przytulanki. Którego króliczka wybrać? - napisała Klaudia Halejcio na Instagramie.

Na ujęciu widać, że Nel jest już coraz większa. Fotka rozczuliła fanów.

Najsłodsze zdjęcie, jakie widziałam.
Środkowy króliczek najpiękniejszy.
Jejku, jak ten uśmiech przypomina mi panią - napisali fani pod zdjęciem Nel.
 

Kaludia Halejcio przyznała już nie raz, że odkąd na świecie pojawiła się jej córka, jej życie całkowicie się zmieniło. Choć miała problemy z karmieniem piersią, jest zachwycona dzieckiem i nie chce spędzać czasu z dala od niej. Czuje się bardzo związana z noworodkiem. Ostatnio, kiedy została sama, i miała okazję odpocząć, nie umiała się zrelaksować. Zrozumie to każda mama.

Kiedy nagle spełnia się to moje zwykłe małe marzenie: ja, wyszykowana w ładnej sukience, by poczuć się nareszcie atrakcyjnie, piękna pogoda, krem z filtrem, książka i lemoniada, a maluszek z tatusiem... i wtedy zaczyna pracować moja głowa. Sięgam po telefon i dzwonię: „Kochanie wracajcie, ja chcę być blisko was". No i niech mi ktoś to wyjaśni, bo ten mały człowieczek wywrócił mi świat do góry nogami. Mój wspaniały czas dla siebie nie jest już tak bardzo satysfakcjonujący, jak może mi się wydawać - napisała w poście.

Nel urodziła się kilkanaście dni przed terminem. Klaudia Halejcio łączy rolę mamy i influencerki, będąc cały czas aktywna na instagramowym koncie i prowadząc współprace reklamowe. Czekamy na następne ujęcia małej Nel!

Więcej o: