"Love Island". Arsen i Angela rozstali się. Uczestnik wydał oświadczenie: Nic nie dzieje się bez przyczyny

Angela i Arsen byli jedną z najbardziej lubianych par trzeciej edycji "Love Island". Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu, ponieważ w czwartek uczestnik poinformował, że on i jego partnerka rozstali się.

Angela i Arsen z trzeciej edycji "Love Island" odpadli tuż przed finałem, jednak to wydarzenie nie odbiło się negatywnie na ich relacji. Uczucie bowiem szybko przerodziło się w coś więcej, a uczestnicy postanowili zostać parą. W czwartek wieczorem Arsen poinformował jednak, że jego związek z Angelą nie przetrwał próby czasu i ostatecznie postanowili się rozstać. Uczestnik zamieścił na InstaStory wpis, w którym wyjaśnił internautom całą sytuację. 

Czarek z trzeciej edycji 'Love Island'"Love Island". Czarek ma nową dziewczynę. Pokazał zdjęcie z ukochaną

Zobacz wideo Czarek z "Love Island" opowiedział o swojej specjalnej diecie -12 litrów wody dziennie

"Love Island". Arsen i Angela rozstali się. Uczestnik wydał oświadczenie

We wstępie zaznaczył, że choć jego relacja z Angelą zakończyła się rozstaniem, to przeżyli ze sobą mnóstwo niezapomnianych chwil, o których zawsze będą pamiętać. 

Coś się kończy, coś zaczyna... Nasz związek z Angelą się zakończył. Mamy wiele wspaniałych wspomnień i chwil, które zostaną z nami na zawsze.

instagram.com/arsen_l7instagram.com/arsen_l7 instagram.com/arsen_l7

Anna BurskaAnia z "Love Island" zdradziła, czemu nie zejdzie się z Maćkiem

Uczestnik nadmienił również, że rozstali się w dobrych stosunkach i zamierzają dalej utrzymywać ze sobą kontakt. Na koniec poprosił o uszanowanie prywatności swojej oraz Angeli. 

Nie mamy do siebie złej krwi i nadal będziemy mieć kontakt na stopie koleżeńskiej. Abstrahując od sytuacji, jest mi po prostu przykro, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Dziękuję wszystkim, którzy w nas wierzyli i kibicowali. Nie chcemy wdawać się w szczegóły tego, co się stało, więc mam nadzieję, że to uszanujecie - napisał na Instagramie.

To już kolejna para z programu, która rozstała się po zakończeniu trzeciej edycji "Love Island". Wcześniej o zakończeniu związku poinformowali między innymi Stella i Piotr. 

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Waleria zdjęła blond doczepy. Internauci są pewni: Nie jesteś już z Piotrem. Zabrała głos

Więcej o: