"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol po raz pierwszy o związku z Laurą. Szczerze wyznał: Planujemy przyszłość

Karol przerwał milczenie w sprawie związku z Laurą. Uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznał, że para jest na etapie planowania wspólnej przyszłości.

Już od kilku tygodni uwaga widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" koncentruje się głównie na relacji Karola i Laury. Odkąd zostali "przyłapani", spacerując za rękę po jednej z galerii handlowych, zdążyli potwierdzić, że ich znajomość zmierza w romantycznym kierunku. Karol wyznał, że chce poznawać Laurę z dala od "medialnego szumu", a Laura polubiła wymowny komentarz jednej z obserwatorek na Instagramie. Kiedy dziś nikt już nie ma wątpliwości, że łączy ich płomienne uczucie, Karol postanowił przerwać milczenie i opowiedzieć o ich relacji na Instagramie

Zobacz wideo Romantyczny wypad Kamila i Izy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek obroniła pracę magisterską. Jej stylizacja na obronę zaskakuje

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol po raz pierwszy o związku z Laurą

Karol na InstaStories zdradził, kiedy rozpoczęła się jego relacja z Laurą. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odniósł się do spekulacji, jakoby para miała poznać się jeszcze w trakcie kręcenia programu.

Ja z Laurą poznałem się dopiero po nagraniu wszystkich odcinków. Nasz pierwszy kontakt nastąpił w marcu i później relacja się rozwinęła. Nie było żadnej możliwości poznania się wcześniej.

Mężczyzna przyznał, że relacja z Laurą pomogła mu psychicznie, kiedy program był emitowany w telewizji.

Czujemy się ze sobą bardzo dobrze i jest to naprawdę szczęście, że mogliśmy się wspierać w trakcie emisji programu. W tym momencie jesteśmy na etapie planowania dalszej przyszłości razem. Nie chcemy się dzielić życiem prywatnym w mediach. 

Mężczyzna dodał, że poznając Laurę, znalazł to, czego szukał wcześniej.

Jestem szczęśliwy, że poznałem osobę, którą chciałem poznać w programie.

Kasia CichopekKasia Cichopek pozuje na planie spotu TVP Kobieta. Fani zwracają uwagę na stopy

Zakochanym życzymy dużo szczęścia i wytrwałości!

Więcej o: