Dziewczyna Piotra Żyły obroniła tytuł magistra. To powód do dumy, ale i tak wszyscy patrzyli na stylizację. Nietypowy kolor

Marcelina Ziętek obroniła pracę magisterską. Dumna gwiazda udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jaką stylizację wybrała na obronę. Od razu podbiła serce fanów.

Marcelina Ziętek jest modelką i początkującą aktorką, którą widzowie mogą kojarzyć z paradokumentalnego serialu TVN "19 plus". Na przestrzeni ostatnich miesięcy wschodząca gwiazda wzbudziła zainteresowanie mediów, kiedy okazało się, że łączy ją relacja miłosna z Piotrem Żyłą. Zaczęło się od plotki, którą chwilę później potwierdzili sami zainteresowani, rozgrzewając tym samym internet oraz byłą żonę skoczka do czerwoności. Nowa ukochana sportowca chętnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie chwali się różnymi sukcesami - na przykład obroną pracy magisterskiej. 

Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa trudne chwile. Straciła bliską osobę

Marcelina Ziętek obroniła pracę magisterską. Jej stylizacja zaskakuje

24-letnia dziewczyna Żyły jakiś czas temu zdradziła fanom, że studiuje pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim. Wygląda jednak na to, że początkująca aktorka ma ten etap już za sobą - Ziętek poinformowała obserwatorów, że otrzymała wykształcenie magisterskie. Na zdjęciu, które wrzuciła na Instagram, możemy przyjrzeć się jej stylizacji na obronę. Ta zaś nie jest typowa - aktorka postawiła na seledynowo-pistacjowy zestaw, w który weszła marynarka i eleganckie spodnie z rozszerzanymi u dołu nogawkami. Gwiazda dopełniła całość czarnym topem i butami na obcasie. Podobny zestaw włożyła na początku kwietnia Joanna Przetakiewicz, kiedy odwiedziła studio "Dzień dobry TVN".

Udało się. Tyle ciężkiej pracy włożyłam w tę pracę magisterką, ale jest tytuł. Proszę się do mnie zwracać "pani magister". Nie no żartuję, możecie normalnie - powiedziała Marcelina na InstaStories.
 

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Ziętek w bikini. Jedna z kobiet w skandaliczny sposób skomentowała jej figurę. Dziewczyna Żyły odpowiedziała z klasą [PLOTEK EXCLUSIVE]

W komentarzach od obserwatorów czytamy same zachwyty nad stylizacja młodej gwiazdy:

Piękna stylizacja!
Gratulacje! W dodatku piękna i w stonowanej zieleni. Wow.

Świeżo upieczona magister świętowała swój sukces z dwiema osobami. Być może wśród nich był również Piotr Żyła?

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Instagram/marceepan

książę William, książę HarryKsiążę William i książę Harry wydali wspólne oświadczenie. Chwyta za serce

Młodej pani magister gratulujemy i życzymy dalszych naukowych sukcesów. Jak podoba wam się jej stylizacja? Założylibyście podobną na swoją obronę?

Więcej o: