Domniemana dziewczyna Brada Pitta komentuje związek z aktorem. Gorący romans? Ma jeden warunek

Aktorka Andra Day skomentowała plotki o rzekomym romansie z bożyszczem kobiet Bradem Pittem. Do tematu podchodzi entuzjastycznie, ale stawia jeden warunek. Najpierw musi go w ogóle... poznać.

Od momentu rozstania z Angeliną Jolie nazwisko Brada Pitta było łączone z różnymi kobietami. Ostatnio w Hollywood huczy od plotek, że aktor spotyka się z koleżanką po fachu i zdobywczynią Złotego Globa, Andrą Day. Artystka ucięła spekulacje na ten temat. 

Zobacz wideo Ranking najlepszych scen, w których Brad Pitt... je!

Książę HarryOperator czeka na odsłonięcie pomnika Diany. Podeszła do niego staruszka. Jej słowa dotkną Harry'ego

Andra Day ucina spekulacje na temat rzekomego romansu z Bradem Pittem

Plotki o romansie Brada Pitta i Andry Day zaczęły krążyć, odkąd w sieci pojawiły się doniesienia, że para wymieniła się numerami telefonów podczas gali rozdania Oscarów w 2021 roku. W rozmowie z Entertainment Tonight artystka odpowiedziała na pytanie, dlaczego na czerwonym dywanie nie pojawia się właśnie z Bradem.

Zobacz też: Królowa skandali skończyła 46 lat. Pamiętacie mroczną stronę Angeliny Jolie? Narkotyki, samookaleczanie, kontrowersyjna relacja z bratem

O mój Boże. Wyluzujcie. Najpierw musielibyśmy się w ogóle poznać! - powiedziała.

Artystka przyznała, że Pitt jest wspaniałym i utalentowanym aktorem, ale śmieszą ją doniesienia o romansie.

Nie umawiamy się na randki. Nawet się nie znamy. To zabawne. Ktoś, kto to wymyślił, musiał się tego dnia nudzić - przyznała.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w komplecie. Wspólnie oczekują narodzin dzieckaAgnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w komplecie. Wspólnie oczekują narodzin dziecka

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów Brad Pitt przyznawał nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej, a rok temu sam zgarnął statuetkę za rolę w filmie "Pewnego razu… w Hollywood". Day w tym roku była nominowana w kategorii dla najlepszej aktorki za film "Stany Zjednoczone kontra Billie Holiday", ale przegrała z gwiazdą "Nomadland", Frances McDormand.

Więcej o: