"Hotel Paradise 3". Krystian ma nową dziewczynę! Już poznał jej rodziców. Do sieci trafiły romantyczne ujęcia

Po wygranej w "Hotelu Paradise 3" jeden z najmocniejszych związków edycji, tworzony przez Basię i Krystiana, rozpadł się. Widzów zaskoczyła informacja o romansie Basi i Krzysia, a programowy partner, z którym dostała się do finału, spotyka się z tajemniczą dziewczyną. O wybrance Krystiana wiemy coraz więcej...

Krystian Ferretti wygrał trzecią edycję "Hotelu Paradise" w parze z Basią. Choć w programie uczestników łączyło namiętne uczucie, to energia do kontynuowania znajmości wyczerpała się im zaraz po powrocie z Zanzibaru. Basia układa sobie życie u boku Krzysia, a Krystian jest szczęśliwy z nieznajomą wybranką.

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

"Hotel Paradise 3". Krystian dodaje zdjęcia z nową wybranką

Ostatnio Krystian zdecydował się na dodanie kilku InstaStories, na których widać, jak spędza czas z nową ukochaną. Mężczyzna dodawał fotki z jacuzzi oraz rytuału wspólnego jedzenia lodów. Opublikował również urocze zdjęcie kapsla popularnego napoju z napisem "Nie mogłem się Ciebie doczekać". Na pytanie dociekliwych obserwatorów o to, czy w jego życiu pojawiła się nowa kobieta, odpowiedział filmikiem z dwoma stykającymi się kieliszkami.

Krystian nie pokazał na razie zdjęcia z partnerką, za to oznaczył na Instagramie jej konto. Stąd możemy się dowiedzieć, że dziewczyna mieszka w Warszawie i w sieci posługuje się nickiem Oliwia Wiktoria.

"Hotel Paradise 3". Krystian odwiedził rodziców swojej dziewczyny

Najwidoczniej Ferretti na razie nie chce, by jego związek był medialny. Mimowolnie jednak zdradza pewne szczegóły dotyczące nowej ukochanej. Na InstaStories wyznał, że rodzice Oliwii Wiktorii mieszkają w okolicach Sandomierza. Krystian przebywa tam aktualnie i pomaga przyszłym teściom w przydomowych pracach.

Co sądzi Krystian o nowej znajomości? Mężczyzna nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy, a u boku nowej dziewczyny czuje się nieziemsko.

Nie spodziewałem się, że ktoś tak szybko będzie umiał mnie zmienić na lepsze - wyznał na instagramowej relacji.

Krystianowi życzymy szczęścia i powodzenia w nowym związku!

Więcej o:
Copyright © Agora SA