"Rolnik szuka żony". Maciek wyznał, dlaczego nie wybrał Moniki. Użył dosadnych słów. "Fajnie się z tobą rozmawia, ale..."

Maciek z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazł miłości w programie. Choć jego uwagę na początku przykuła piękna nauczycielka Monika, to w finale wybrał Ilonę. Teraz wyznał, dlaczego stwierdził, że Monika nie jest dziewczyną dla niego.

Maciek w programie "Rolnik szuka żony" dał się poznać jako ambitny i zapracowany kawaler. Choć na początku deklarował, że w show szuka swojej drugiej połowy na stałe, to stracił zainteresowanie płcią piękną, kiedy wybranki przyjechały na jego gospodarstwo. Na etapie czytania listów widzowie byli niemal pewni, że rolnik wybierze Monikę, ten jednak zdecydował się na Ilonę. Dlaczego?

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!

"Rolnik szuka żony". Maciek wyznał, dlaczego nie wybrał Moniki

Po zakończeniu programu Maciek i Monika spotkali się kilka razy i próbowali nawiązać bliższą znajomość bez obecności kamer. Niestety, parze nie udało się zbudować związku i pozostała na stopie koleżeńskiej. Niemal rok od emisji siódmej edycji show Monika postanowiła na Instagramie zadać swoim obserwatorom pytanie:

Rok temu Maciej wybrał Ilonę, a nie mnie. Nie wiem, czy żałować, czy się cieszyć. Myślicie, że moglibyśmy stworzyć udaną parę? Czy lepiej może nam osobno? - napisała Monika.

Na odpowiedź rolnika nie trzeba było długo czekać. Maciek przyznał, że nie wróżył tej znajomości przyszłości już na samym początku pobytu dziewczyny w gospodarstwie.

Hmm, co za pytanie. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć już troszkę więcej, na spokojnie. Poznałem cię bez kamer, myślę, że choć bardzo dobrze tańczysz i fajnie się z tobą rozmawia i tak by z tego nic nie wyszło, budowanie czegoś przed kamerami nie jest proste, udaje się tylko nielicznym. Może jakbyśmy się spotkali normalnie, na ulicy, kto wie... - odpisał Monice.

Ostatecznie atrakcyjna nauczycielka przyznała rację niedoszłemu wybrankowi.

Nam jest pisane koleżeństwo i w takim układzie nam najlepiej - podsumowała Monika.
 

Niebawem ósma edycja programu "Rolnik szuka żony". Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Agora SA