Fagata wydała majątek na zabiegi modelujące ciało. Powiększyła pośladki i odessała tłuszcz. Pokazała nagranie z kliniki

Influencerka Fagata poinformowała na Instagramie, że przeszła szereg zabiegów modelujących sylwetkę. Na liście, wśród ostatnich inwestycji, jest m.in. powiększenie pośladków.

Agata Fąk, w sieci znana jako Fagata, to młoda influencerka z pokaźnym gronem fanów na Instagramie. W mediach społecznościowych publikuje odważne zdjęcia i eksperymentuje z wyglądem, do którego przykłada wielką wagę. Teraz postanowiła poddać się zabiegom, które mają sprawić, że jej sylwetka będzie wyglądała jeszcze lepiej. Patrząc na ceny, musiała wydać na nie majątek. 

Zobacz wideo Fagata opowiedziała o zabiegu powiększania pośladków

Fagata pokazała film z kliniki. Powiększyła pośladki i odessała tłuszcz

Fagata opublikowała na Instagramie nagranie z kliniki medycyny estetycznej, w którym poinformowała o zabiegach.

Wiele osób martwiło się, że coś mi się stało. W zasadzie stało się, ale coś pozytywnego. Zrobiłam zabieg, o którym mówiłam już dwa miesiące temu, a miałam robić go miesiąc temu. Zrobiłam BBL, czyli brazilian butt lift, czyli powiększenie pośladków własnym tłuszczem - powiedziała Fagata.

Zobacz też: "Plotkersi". Fagata opowiedziała nam o relacji ze Stuu

Brazylijski lifting pośladków jest operacją przeniesienia tłuszczu z poszczególnych partii ciała w pośladki. Nadmiar tłuszczu może być usunięty z: bioder, brzucha, dolnej części pleców lub ud za pomocą liposukcji.  To jednak nie jedyny zabieg, któremu poddała się influencerka. Lista jest dłuższa. Fagata zrobiła też vaser lipo, czyli odessanie tłuszczu z wybranych miejsc, a także liporzeźbienie ciała.

Jestem bardzo zadowolona i dobrze się czuję, a teraz odpoczywam. Chciałam się z wami tym jak najszybciej podzielić. Będę relacjonować, jak się czuję i pokażę efekty przed i po. Na razie jestem w specjalnym ubraniu i gorsecie. Sama nie mogę się doczekać. Operacja przebiegła szybko i sprawnie.

Fagata za zabiegi modelujące ciało musiała wydać niemałą sumę. BBL w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej kosztuje około 22 tys. zł, liporzeźbienie ciała - około dziewięciu tys. zł, natomiast cena zabiegu vaser lipo różni się w zależności od części ciała, z której usuwany jest tłuszcz. Dla przykładu liposukcja samego podbródka kosztuje około dziewięciu tys. zł.

Pamiętajmy, że choć wiele influencerek w ten sposób poprawia urodę, to w sieci równie popularne są osoby, które promują naturalność i ciałopozytywność. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.