Gal Gadot urodziła trzecie dziecko. Aktorka pokazała zdjęcie córki. Dziewczynka dostała piękne imię

Gal Gadot poinformowała kilka miesięcy temu, że spodziewa się trzeciego dziecka. Filmowa Wonder Woman właśnie urodziła i opublikowała w sieci zdjęcie córki.

Gal Gadot kolejny raz urodziła. To trzecie dziecko gwiazdy. Izraelska aktorka i modelka pochwaliła się w sieci zdjęciem maleństwa. Na fotografii towarzyszy jej cała rodzina.

Zobacz wideo Gal Gadot i inne gwiazdy ze specjalnym występem dla swoich fanów

Gal Gadot urodziła. Córka dostała piękne imię Daniella

Gal Gadot udostępniła na swoim koncie na Instagramie przepiękne rodzinne zdjęcie. Widać na nim aktorkę, jej męża z dwiema starszymi córkami, czteroletnią Mayą i dziewięcioletnią Almą oraz najmłodszą, dopiero co narodzoną Daniellą.

Moja słodka rodzina. Nie mogłabym być bardziej wdzięczna i szczęśliwa (i zmęczona). Wszyscy jesteśmy, że możemy powitać w naszej rodzinie Daniellę. Przesyłam dużo miłości i zdrowia - napisała Gal Gadot pod fotografią.
 

Wpis skomentowało wiele gwiazd. Posypały się gratulacje m.in. od Priyanki Chopry Jonas czy Gisele Bündchen. Wszyscy byli zachwyceni pięknym imieniem, jakie aktorka i jej mąż nadali swojej córce. 

Gal Gadot 2008 roku wyszła za mąż za dewelopera Jarona Varsano, który jest ojcem jej córek. O tym, że aktorka jest w trzeciej ciąży, plotkowano od czasu ceremonii Złotych Globów 2021, gdzie uwagę fotoreporterów przykuła kreacja podkreślająca krągłości aktorki. Krótko potem, w marcu,  Gal zdecydowała się ogłosić, że spodziewa się dziecka.

Teraz po narodzinach małej Danielli gwiazdę czekają od nowa trudy pierwszych miesięcy rodzicielstwa. Jak sama przyznała kiedyś w programie "Live With Kelly i Ryanie":

Czuję, że najtrudniejsza część rodzicielstwa to brak snu i ciągłe zmęczenie. To było dla mnie najtrudniejsze.

Przypomnijmy, że Gal Gadot ma na koncie sporo sukcesów zawodowych, w tym świetnych ról aktorskich. Najbardziej jednak znana jest z filmu "Wonder Woman", gdzie zagrała główną bohaterkę oraz "Liga Sprawiedliwości" czy "Szybcy i wściekli". Wiadomo też, że aktorka pojawi się w kolejnej części "Wonder Woman" planowanej na 2025 rok.

Więcej o: