Tomasz Kot na premierze filmu. Wspierała go żona i nastoletnia córka. Blanka jest podobna do taty?

W kinach niebawem pojawi się film "Wróg doskonały". Na premierze pojawił się Tomasz Kot w towarzystwie nie tylko swojej żony, Agnieszki, ale też ich nastoletniej córki, Blanki.

Tomasz Kot to jeden z tych aktorów, który woli skupiać się na pracy i odnosić w niej sukcesy (a ma ich na swoim koncie sporo), niż opowiadać publicznie o prywatnych kwestiach. Mimo to nieco wiadomo o życiu osobistym aktora. Kot ma żonę Agnieszkę, a także dwójkę dzieci - Blankę i Leona. Małżonka i córka towarzyszyły mu podczas premiery filmu "Wróg doskonały", w którym zagrał.

Tomasz Kot z córką na premierze filmu

Tomasz Kot od czasu do czasu na branżowe imprezy zabiera ze sobą żonę, którą poznał w 2000 roku, a sześć lat później zostali małżeństwem. Ponoć aktor już na pierwszym spotkaniu zapytał ją, czy za niego wyjdzie! Żona Tomasza Kota również związała się z branżą filmową. Ukończyła Wydział Operatorski na uczelni w Katowicach. Jest operatorką oraz fotografką. Para spełnia się zawodowo, ale też prywatnie.

ZOBACZ: Tomasz Kot poznał żonę na studiach. Gdy po raz pierwszy ją zobaczył, spytał, czy za niego wyjdzie

W 2007 roku na świat przyszła ich córka Blanka. Trzy lata później ich rodzina znów się powiększyła i para doczekała się syna, Leona. Rodzice chronią prywatność swoich pociech i nie wrzucają ich zdjęć do sieci. Dużym zaskoczeniem jest zatem to, że aktor i jego żona zabrali 14-letnią córkę na premierę filmu "Wróg doskonały", w którym Tomasz Kot gra główną rolę. 

Wygląda na to, że Blanka nie czuła się onieśmielona obecnością fotoreporterów. Wręcz przeciwnie. Nastolatka z uśmiechem na twarzy pozowała na ściance zarówno z ojcem, jak i z matką. Myślicie, że pójdzie w ślady rodziców i też zwiąże się z branżą filmową?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.