Roksana Węgiel szaleje z kolejną metamorfozą włosów. Pokazała się w nowym, odważnym kolorze: Ideał

Roksana Węgiel od jakiego czasu chętniej eksperymentuje z włosami. Po różowych pasemkach przyszedł czas na różowe włosy. I to na całej ich długości. Jak teraz prezentuje się popularna wokalistka?

Roksana Węgiel nie boi się odważnych metamorfoz włosów. Piosenkarka chętnie bawi się scenicznym wizerunkiem i stawia na odważne kolory. Niedawno informowaliśmy, że Roxi zdecydowała się na różowe pasemka. Wokalistka poszła o krok dalej i zafarbowała włosy na całej ich długości. W różowym jej do twarzy? Fani nie mają wątpliwości. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Damiano, Jacopo DavidDamiano z Maneskina ma brata. Jacopo jest starszy o trzy lata. Podobny do wokalisty?

Roksana Węgiel w różowych włosach 

Roksana Węgiel powróciła do koncertowania. Na scenie zazwyczaj stawia na oryginalny wygląd i nie rezygnuje z odważnych stylizacji. Roxie opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym pozuje w bogato zdobionym zestawie. Jednak największą uwagę przyciągają jej włosy. Piosenkarka postanowiła w wakacje poeksperymentować z wyglądem i zdecydowała się na pastelowy, różowy odcień. 

W mocnym makijażu i misternie ułożonych włosach młoda wokalistka wygląda świetnie. Można zauważyć, że Węgiel miała pasem mocno wygładzone przy twarzy i przyklejone do czoła. Na samej górze głowy dodano biżuterię i srebrne łańcuchy, a dół włosów został zakręcony w delikatne fale. 

Ostatnio zagraliśmy w Rzeszowie na "Europejskim Stadionie Kultury". Dziękuję za świetną energię! Kocham Was. Do zobaczenia na kolejnych koncertach - napisała Roxi. 
 

Fani w komentarzach zachwycali się nowym wyglądem swojej idolki. Nie zabrakło komplementów na temat jej metamorfozy. 

Te włosy na maxa ci pasują, kochana. 
Mega stylizacja. 
Ideał, kocham to zdjęcie - czytamy. 

Britney i James SpearsBritney Spears marzyła o córce. "To wszystko, czego naprawdę chciała"

Roksana do tej pory była wierna swojemu naturalnemu odcieniowi. Najprawdopodobniej gwiazda zdecydowała się na zmianę koloru włosów, za pomocą farby, która po kilku myciach wypłukuje się. 

Jak wam się podoba Roksana w takim wydaniu? 

Więcej o: