Gwiazda "Top Model" jest w ciąży! Radosną nowinę ogłosiła w nietypowy sposób: 12 lat później w ręku zamiast drinka - USG

Żaklina Ta Dinh podzieliła się z fanami radosną nowiną. Opublikowała zdjęcia z partnerem. Na jednym z nich pozują z USG, a druga fotka została zrobiona 12 lat wcześniej, gdy żadne z nich nie spodziewało się, że ich losy się zmienią.

Żaklina Ta Dinh, uczestniczka siódmej edycji programu  "Top Model" zdradziła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Modelka pochwaliła się zdjęciem z USG i opublikowała uroczą fotkę z partnerem. Przy okazji w zabawny sposób porównała, jak ich życie zmieniło się przez 12 lat. W komentarzach nie zabrakło życzeń gratulacji. 

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

AKPAStankiewicz na pokazie MMC. Wokalistka zachwyciła odważną stylizacją

Żaklina Ta Dinh z "Top Model" jest w ciąży 

Żaklina Ta Dinh w kreatywny sposób poinformowała fanów, że niebawem zostanie mamą. Razem z ukochanym otworzyła zdjęcie zrobione 12 lat temu, gdy razem zostali sfotografowani na imprezie. Przyszli rodzice zapozowali dokładnie w ten sam sposób, jak ponad dekadę temu. Modelka opatrzyła fotki zabawnym opisem. Widać, że nie posiada się ze szczęścia, a jej rodzina niebawem się powiększy. 

No i zobacz... 12 lat później w ręku zamiast drinka -USG. Baby on board - napisała. 
 

Fani gratulują

W komentarzach posypały się gratulacje dla przyszłej mamy. Fani byli zachwyceni formą, w jakiej modelka poinformowała o zmianach w swoim życiu. 

Najlepsza informacja dnia!
Ale super porównanie! Ogromne gratulacje i dużo zdrówka. 
Gratuluję. Wyglądasz kwitnąco. 
Omg. Gratulacje - czytamy. 

Klara LewandowskaRobert i Ania Lewandowscy oczami córki. Zdjęcia Klary są wyjątkowe

Żaklina pod koniec maja poinformowała, że zmieniła status związku i przyjęła zaręczyny na romantycznych wakacjach z ukochanym na Majorce. Modelka nie wyjawiła jednak, kim jest jej partner. Wiadomo, że znają się od dłuższego czasu. Na ten moment nie widać ciążowego brzucha, ale z pewnością niebawem to się zmieni. 

My również serdecznie gratulujemy i życzymy przyszłej mamie dużo zdrowia. 

Więcej o: