Polsat SuperHit Festiwal. Wiemy, dlaczego Gilon i Dowbor wręczyli nagrodę dla Maneskin po polsku [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wręczenie nagrody dla Maneskin podczas Polsat SuperHit Festiwal wywołało spore zamieszkanie. Jak udało nam się ustalić, Karolina Gilon i Maciej Dowbor działali zgodnie ze scenariuszem.

Od soboty Karolina Gilon i Maciej Dowbor mierzą się z krytyką widzów, którym nie podobał się sposób wręczenia nagrody od Polsatu dla zespołu Maneskin. Wściekli internauci wytknęli im, że nie zrobili tego w języku angielskim. Jak się okazuje, właśnie tak to miało wyglądać - po polsku i z nową energią. 

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny komentuje pocałunek panów z Maneskin. Apeluje do Czarnka

Wiktoria GąsiewskaGąsiewska: Złapałam dwa mandaty. Będzie się odwoływać. Do celebrytów: TEGO NIE ROBIMY

Polsat SuperHit Festiwal. Dlaczego prezenterzy wręczyli nagrodę dla Maneskin po polsku?

Jak zdradza nam pracownik Polsatu, Karolina Gilon i Maciej Dowbor działali według wcześniej szczegółowo zaplanowanego scenariusza festiwalu.

Wręczenie nagrody dla Maneskin odbyło się w języku polskim, bo tak przewidywał scenariusz całej imprezy. Chodziło o to, by było to zrozumiałe dla widzów w Operze Leśnej i przed telewizorami. Nie było przewidzianego lektora, który mógłby na żywo przetłumaczyć to na antenie. Sama nagroda była dla członków zespołu całkowitą niespodzianką, trzymano to w tajemnicy, stąd ich nieco zaskoczona reakcja. Po zejściu ze sceny oczywiście wyjaśniono im, co się wydarzyło - mówi nam pracownik Polsatu.

Stacja staje murem za Gilon i Dowborem. Jako nowy duet prowadzących mieli zaprezentować nową energię.

Karolina  i Maciek pierwszy raz prowadzili coś razem, a ich duet ma być pewną przeciwwagą dla Krzysztofa i Pauliny. Stąd inna energia, więcej humoru i  luzu - słyszmy.

DodaDoda przyznała, że chodziła na terapię. "Jest tragedia"

Przypomnijmy, że po wręczeniu nagrody zespołowi Maneskin, w mediach społecznościowych Polsatu zaroiło się od negatywnych komentarzy. Fani uznali, że "stacja się ośmieszyła". A wy, co o tym myślicie?

Więcej o: