Sylwia Bomba pochwaliła się kuchnią. Niewielka, ale bardzo elegancka. Dominuje biel, a robotę robią czarne akcenty

Sylwia Bomba pokazała na Instagramie, jak z córką Antoniną wspólnie gotują niedzielny obiad. Uwagę przykuwa kuchnia celebrytki. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" postawiła na nowoczesny styl.

Sylwia Bomba dała poznać się szerszej publiczności dzięki udziałowi w "Gogglebox. Przed telewizorem". Program emitowany jest na TTV. Celebrytka aktywnie działa w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się z fanami kulisami życia zawodowego, jak i prywatnymi kadrami. Ostatnio pokazała, jak z córką, Antoniną, gotują niedzielny rosół w stylowej kuchni.

Sylwia BombaSylwia Bomba zapewnia, że nigdy się nie rozbierze publicznie

Zobacz wideo

Sylwia Bomba pokazała kuchnię

Sylwia Bomba opublikowała galerię zdjęć, na których widać, jak razem z córką gotują niedzielny obiad. Uwagę od razu przykuwa kuchnia celebrytki. W nowoczesnym wnętrzu dominuje biel. W tym kolorze są wszystkie szafki i płytki w kształcie małych cegiełek. Również podłoga i ściany są w kolorze białym. Na szarym blacie osadzona jest czarna płyta indukcyjna. Duży zlew i wysoka lodówka również są w ciemnym, kontrastującym do wnętrza kolorze. Celebrytka zdecydowała się na krany w srebrnym kolorze. Aby jej córka sięgnęła do blatu i mogła pomagać w gotowaniu, Sylwia podsunęła dziewczynce elegancki, pikowany podnóżek, obity szarym aksamitem.

Sylwia Bomba, Krzysztof Ufnal, Agnieszka KotońskaSylwia Bomba wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Co z "Gogglebox"? Znamy decyzję stacji!

Na zdjęciach widzimy, jak Bomba razem z córką świetnie się bawią podczas gotowania. Na ostatnim zdjęciu mała Antonina dzierży w dłoni gąbkę i myje płytę. Gwiazda w opisie zaznaczyła, że jej córka od zawsze chciała pomagać jej w kuchni.

Odkąd pamiętam, Antosia chce mi pomagać w kuchni, niedzielna tradycja to gotowanie rosołku. Sami możecie zobaczyć, jak poszło. Bałaganu dużo, ale radości jeszcze więcej. Okazało się, że oczyszczacz sprawdza się nie tylko w salonie, ale też i przy pochłanianiu zapachów z kuchni. Mega. P.S. A na koniec jeszcze dziecko posprząta. Udanej niedzieli od Bombek.
 

Podoba Wam się kuchnia Sylwii Bomby?

Więcej o: